9 c Alytus
Šeštadienis, Rugsėjo 19d.
112EismasTransportas
2018 Rugpjūčio 22d.
0

„Subaru“ apgadinusi „golfuko“ vairuotoja iš eismo įvykio vietos išvažiavo (ATNAUJINTA)

titleVaizdo stebėjimo kamera užfiksavo, kaip daugiabučio namo kieme atbuline eiga Vidzgirio mikrorajone važiavęs mėlynas „VW Golf“ kliudė automobilį „Subaru“

Alytaus mieste, Vidzgirio mikrorajone, Statybininkų g., automobilių stovėjimo aikštelėje, mėlynos spalvos „VW Golf“ automobilis, kurį vairavo moteris, apgadino stovintį automobilį „Subaru“.

Vaizdo stebėjimo kamera užfiksavo, kaip daugiabučio namo kieme atbuline eiga važiuojantis mėlynas „VW Golf“ kliudė automobilį „Subaru“.

„Golfuką“ vairavusi moteris išlipo iš automobilio, apžiūrėjo „Subaru“ apgadinimus, apsidairė ir sėdusi į savo automobilį iš įvykio vietos pasišalino.

Asmenis, matę eismo įvykį ar galys suteikti kitos vertingos informacijos, prašomi pranešti Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato  pareigūnams tel.: + 370 700 65658 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

ATNAUJINTA

Policija informuoja, kad „Golf" vairuotoja nustatyta, jai surašytas administracinio nusižengimo protokolas už pasišalinimą iš eismo įvykio vietos nepranešus policijai ir paskirta 300 eurų piniginė bauda.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė