3 c Alytus
Ketvirtadienis, Lapkričio 26d.
DzūkijaSportasKitos sporto šakosVideoreportažai
2018 Rugpjūčio 26d.
4

Alytaus pusmaratonyje dalyvavo bėgikai iš Anglijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos bei kitų šalių (VIDEOĮRAŠAS. FOTOREPORTAŽAS. ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerijaTarp pusmaratonio Alytuje dalyvių buvo ir LR Ūkio ministras V. Sinkevičius. Pasak jo, bėgti Dzūkijos sostinėje buvo taip gera, kad galėjo nubėgti ne tik 10 km, tačiau ir viso pusmaratonio atstumąNuotraukos © Dovilės Balčiūnaitės | Alytausgidas.lt

Pusmaratonis, virstantis kaskart rimtesniu paskutinio vasaros savaitgalio nuotykiu bėgimo entuziastams ir jų rėmėjams - vyksta Alytuje.

Klasikinės pusmaratonio distancijos trasa apjuosė Alytaus miesto centrą nuo Antano Juozapavičiaus tilto iki aukščiausio Lietuvos pėsčiųjų ir dviratininkų - Baltosios rožės - tilto.

Praėjusiais metais visi trasas įveikę bėgikai pasipuošė išskirtiniais medaliais, kurių centre stilizuotas Alytaus miesto simbolis – baltoji rožė. Pusmaratonio marketingo ir reklamos vadovas bei praėjusių metų atminimo medalių dizaino kūrėjas Povilas Tamulynas patikino, jog finišavę dalyviai šiemet taip pat džiaugsis įspūdingais medaliais

Alytaus pusmaratonio 3 kilometrų ilgio trasą šiemet globoja Alytausgidas.lt. Pirmasis ir didžiausias naujienų portalas Dzūkijoje turi milijonus peržiūrų YouTube videoplatformoje, per kurią vykdo ir renginių tiesiogines transliacijas, o šiandien rodo ir Alytaus pusmaratonį.

ATNAUJINTA

Kaip informavo pusmaratonio organizatoriai, be Lietuvos bėgikų, renginio distancijas išmėgins ir lietuviai iš Anglijos, taip pat svečiai iš Bosnijos ir Hercegovinos, Latvijos, Lenkijos, Slovėnijos, Velso ir kitų šalių.

Bėgimo pagrindinis organizatorius Šarūnas Klėgeris, prieš startą kreipęsis į bėgikus, padėkojo atvykusiems iš toliau, taip pat vietos pusmaratonininkams.

Organizatoriai džiaugėsi gerais orais, dalyviams linkėjo gerų startų ir dar geresnių finišų.

Prieš bėgimą visus instruktavo trasos žinovas, bėgimo specialistas Arūnas Klebauskas. Jis pagarsino, kad dalyvių lauks du maitinimo punktai, vienas - prie naujausio Alytaus tilto, kitas - Rotušės aikštėje.

Tarp pusmaratonio Alytuje dalyvių buvo ir LR Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius. Jam kompaniją palaikė Seimo narys Laurynas Kasčiūnas. Pasak ministro, bėgti Dzūkijos sostinėje buvo taip gera, kad galėjo nubėgti ne tik 10 km, tačiau ir viso pusmaratonio atstumą. Alytuje savo jėgas išmėgino ir mažametis V. Sinkevičiaus sūnus.

Pagrindinę bėgimo distanciją - 21 km 97 m - laimėjo iš Alytaus krašto kilęs olimpietis Remigijus Kančys.

Kaip po pagrindinių bėgimų kalbėjo P. Tamulynas, pusmaratonis pavyko, tiesa, renginį dar galima patobulinti.

Įvairių atstumų, rėmėjų vardais pavadintas trasas, išmėgino ir mažieji bėgimo entuziastai.

Vyriausias šiemečio Alytaus pusmaratonio dalyvis buvo garbaus amžiaus vyras, kuriam jau per 70 metų.

Buvo ir tokių renginio idėjos rėmėjų, kurie distancijas įveikė su vežimėliuose esančiais kūdikiais.

Įsikibusi į vežimėlį, tiesa, ne į vaikišką, finišavo ir senolė, padedama sūnaus.

BĖGIMŲ REZULTATAI - ČIA

Nuotraukos © Dovilės Balčiūnaitės | Alytausgidas.lt

Fotogalerija


Komentarai

4
Komentuoti
Vilnius2018-08-26
Ačiū už gerą renginį. Patiko Alytus.
*******2018-08-26
Nu kad Kancys ne is alytaus o is sūkuriu km!!!!
Dalyvis2018-08-26
Viskas buvo puiku. Ačiū organizatoriams
Bęgikas2018-08-18
Faina. Alytausgidas su video yra kiečiausi
traffix.lt