18 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 8d.
DzūkijaAlytusKrepšinis
2018 Rugpjūčio 14d.
4

„Dzūkiją“ treniruos A. Urlep ir V. Chomičius, į Alytų viliojami ir broliai Lavrinovičiai

titleReprezentacinę Alytaus ekipą treniruos į Lietuvą grįžtantis reiklusis slovėnas A. Urlep (nuotraukoje - pirmas iš kairės), jam talkins charizmatiškoji Lietuvos krepšinio legenda V. ChomičiusDawid Antecki nuotr.

6-ąjį iš eilės sezoną Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pradėsianti „Dzūkija“ paskelbė apie trenerius.

Reprezentacinę Alytaus ekipą treniruos į Lietuvą grįžtantis reiklusis slovėnas Andrej Urlep, jam talkins garsusis, charizmatiškasis Valdemaras Chomičius.

Po praėjusio čempionato, kuriame „Dzūkija“ finišavo priešpaskutinė devinta, komandai ištikimi liko Lietuvos krepšinio atstovai Paulius Danisevičius, Gediminas Navickas, Paulius Petrilevičius ir Gediminas Žalalis, o taip pat alytiškiai Tomas Pačėsas jaunesnysis, Martynas Pocevičius ir Mindaugas Sušinskas.

Neseniai prie „Dzūkijos“ prisijungė joje anksčiau žaidę Artūras Jomantas, taip pat Egidijus Dimša, į Alytų persikėlęs iš paskutinėje vietoje likusių, tačiau LKL išlikusių Prienų.

„Dzūkija“ patvirtino, kad į Alytų vilioja ir prieš kelis dešimtmečius metų Dzūkijos sostinės komandose „Alita-Savy“ ir „Alitoje“ žaidusius brolius dvynius Lavrinovičius.


Komentarai

4
Komentuoti
aa2018-08-15
sportloto
Jo2018-08-14
Tai visas komplektas bus lažybinis.
Petras Jonui2018-08-14
Tai koks skirtumas, vis tiek Pačėsas vadovaus
jonas2018-08-14
tai kad cia ne chomiciu salia o pacesas
traffix.lt