7 c Alytus
Sekmadienis, Balandžio 5d.
DzūkijaAlytus
2018 Rugpjūčio 14d.
2

Alytuje tvarkomos viešosios teritorijos

title

Alytuje viešųjų teritorijų šienavimo darbai vyksta visą vasarą, birželio-liepos mėnesiais vyko tik prie pagrindinių gatvių, nes dėl užsitęsusios sausros žolė buvo išdžiūvusi. Nuo liepos vidurio intensyviai šienaujami parkai, skverai, gatvių žaliosios zonos ir kitos viešosios erdvės.

Vienos teritorijos šienaujamos su specialia tam pritaikyta technika, kitos rankiniu būdu. Visi darbai atliekami pagal sutartinius reikalavimus. „Turime iššūkių skandžiai vykdyti šienavimo darbus dėl labai palankių augti žolei gamtinių sąlygų. Tačiau miesto centras ir Pirmas Alytus nušienauti pilnai.  Vidzgirio zonoje šienavimo darbai atlikti didžiojoje teritorijoje. Šiandien ir rytoj šienaujama: Jurgiškių, Aukštakalnio,  Ulonų ir  Santaikos gatvėse.  Visus šienavimo darbus planuojame pabaigti per savaitę,“- teigia UAB  „2MP“ direktorius Mindaugas Platūkis.

Savivaldybės administracija gavo pranešimus dėl nešienaujamos Volungės gatvės. Šiuo metu ten vyksta pėsčiųjų ir dviračių tako įrengimo darbai, kaip teigė rangovo UAB „Alkesta“ atstovas šienavimo darbus šioje teritorijoje planuojama vykdyti šią savaitę.

Viešosios teritorijos šienaujamos jau nuo balandžio mėnesio. Šiuos darbus atlieka darbus atlieka:  Vidzgiryje, Pirmajame Alytuje ir miesto centro zonose – UAB „2MP“, Dainavoje – UAB „Skongalis“, Putinuose – UAB „Raguvilė“.

Gyventojai dažnai klausia, kur kreiptis, pastebėjus netvarkingas viešąsias teritorijas. Miesto ūkio skyrius kviečia alytiškius pranešti apie iškilusią problemą el. paštu  [email protected] arba per interneto svetainę „Tvarkau Alytų“.


Komentarai

2
Komentuoti
Savas2018-08-17
Kaip gražiai gyvenam gali suprast tik išvažiavęs iš Alytaus.(Turiu omenyje Lietuvą)Mūsų gimtas miestas gražus,žalias,erdvus,švarus išvykęs iš Alytaus apskrities supranti kokie puikūs Alytaus ir apskrities keliai.Pasak tolimujų reisų vairuotoju įvažiavęs i mūsų apskritį pasijunta lyg užsėnio keliuose.Kasdien važineju po Lietuvą ir kasdien bunu vis kitame mieste,tai grįžęs pajaučiu tikrą palaimą gyvendamas čia-Alytuje.Gūdu būna nuvažiavus link Naujosios Akmenės.Zarasų miesto centrine gatve,blogesnės buklės negu Dzūkijos vieškelis.Todėl Mielieji didžiuokimės savo miestu!
ona2018-08-15
Myliu Alytų - puikus miestas.
traffix.lt