14 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 7d.
DzūkijaLazdijai112
2018 Rugpjūčio 14d.
0

Dzūkijoje - nauja telefoninių sukčių auka: melagiai tęsia apsimetinėjimą medikais

titleAlytaus apskrities VPK Lazdijų policijos komisariatas Alytausgidas.lt nuotr.

Kapčiamiestyje (Lazdijų r.) namuose, į laidinį telefoną moteriai (g. 1942 m.) pirmadienio popietę paskambino nepažįstama moteris.

Nepažįstamoji prisistatė esanti iš ligoninės ir „pranešė“, kad moters dukra nukrito nuo laiptų susižalojo pati ir sužalojo dar vieną moterį.

Patikėjusi melu moteris neteko 1 tūkst. eurų.

Alytaus apskrities policijos komisariatas perspėja, kad telefoniniai sukčiai šią vasarą Dzūkijoje yra suaktyvėję, ypatingai Lazdijų rajone.

Visais pastaraisiais atvejai prisistatoma medikais arba skambinama esą dėl artimųjų problemų su sveikata.

Rugpjūčio 1 d. Lazdijų r., Veisiejuose, 77 metų moteris atėjusiam asmeniui atidavė 1 tūkst. eurų ir banko mokėjimo kortelę su slaptažodžiais. Jai paskambinęs nepažįstamas vyriškis, prisistatė gydytoju ir melagingai pranešė, kad sesuo sužalojo kitą moterį ir jos gydymui reikalingi pinigai.

Rugpjūčio 4 d. taip pat Lazdijų r., Seirijuose,  91 metų moteris sukčiams atidavė 800 eurų, mat buvo įtikinta, jog dukra susilaužė ranką ir jos operacijai reikalingi pinigai.

Abiem atvejais buvo sukurtos panašios istorijos apie tariamas artimųjų nelaimes, kai sukčiai prisistatė medikais.

Skambinantys sukčiai, atsižvelgdami į išgalvotą istoriją, mėgina vilioti pinigus, todėl dažnai imituoja moters (dukros ar kitos giminaitės), vaiko balsus.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė