1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
DzūkijaAlytaus rajonasEismasĮdomuVerslasTransportas
2018 Rugpjūčio 8d.
3

Prie žiedo šalia Alytaus – naujos degalinės statybos

titleNauja degalinė bus statoma prie Alytaus esančiame Likiškėlių kaime, adresu Senojo plento g. 1G, prie pat žiedo, kuriame kryžiuojasis keliai Seirijų ir Simno linkAlytausgidas.lt nuotr.

Prie Alytaus esančioje sankryžoje, kur žiedas sujungia kelius Seirijų ir Simno link, vyksta žemės darbai. Čia bus statoma degalinė.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalui patvirtino Andriejus Paleičikas, kurio vadovaujama bendrovė „Spectator NT“ gavo leidimą statyti degalinę, ji bus statoma prie Alytaus esančiame Likiškėlių kaime, adresu Senojo plento g. 1G.

„Pirmiausia į teritoriją turime padaryti nuovažą“, - apie degalinės statybų pradžią ir trukmę aptakiai kalba A. Paleičikas.

Pasak A. Paleičiko, dar neaišku, kokiam degalinių tinklui priklausys naujasis taškas prie Alytaus, tai paaiškės vėliau.

Mūsų portalo žiniomis, degalinės statytoja, bendrovė „Spectator NT“, registruota tuo pačiu adresu Vilniaus rajone, kaip ir su degalinių tinklais susijusios bendrovės „Baltic  Petroleum“, „Lukoil Baltija“ ir „Viada“, tad panašu, kad naujoji degalinė prie Alytaus miesto priklausys „Baltic Petroleum“ arba „Viada“. „Lukoil Baltija“  (dabar - „Amic Lietuva“) nuo 2016 m., bendrovėje įvykdžius verslo modelio pertvarką, nebevykdo mažmeninės prekybos degalais, o užsiima tik degalinių nuoma.


Komentarai

3
Komentuoti
wwww2018-08-08
o ko skului nervintis ,jei pas juos mazesnes kainos nei statytoju
FANE NORPU , 2018-08-08
MIES r i a i c a l a u j i a m P R I A C Y B C I A N T R O ,
Dyzelio fanas2018-08-08
Skulas nervinasi dabar...
traffix.lt