7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
SportasFutbolasVideoreportažai
2018 Rugpjūčio 2d.
1

Dzūkiškas futbolas sugrįžo į Alytaus stadioną ir švenčia pergalę (VIDEOĮRAŠAS)

titleNuotraukų galerija

Po lietuviams pergalingų UEFA Europos lygos kovų į Alytaus miesto stadioną sugrįžo ir dzūkiškas futbolas. Antrąją sezono dalį namų aikštėje pradėjo reprezentacinė Alytaus futbolo komanda DFK „Dainava“. Ji priėmė Lietuvos futbolo taurės savininko, A lygos klubo Kauno „Stumbras“ dublerius.

ATNAUJINTA

Po permainingo žaidimo susitikimo pradžioje dainaviškiai ėmė vis dažniau grąsinti svečių vartams.

Pirmus du smūgius iš baudos aikštelės kauniečių vartininkas atrėmė, o trečiasis grėsmingiausias dzūkų mėginimas pasižymėti buvo vainikuotas įvarčiu. Jį 15 min. įmušė debiutuojantis DFK „Dainava“ legionierius iš Gruzijos David Makaradze. 1:0.

Kadangi Alytuje rungtynių metu tvyrojo apie 30 laipsnių kaitra, 22 min. abi komandos galėjo atsigaivinti.

28 min. šeimininkai vėl grąsino Kauno komandai, o 31 min. rituaciją realizavo legionierius iš Kolumbijos Sebastien Vasquez. 2:0.

Pirmame kėlinyje, kuris ir baigėsi rezultatu 2:0, DFK „Dainavos“ gretose žaidė vartininkas Martynas Matijoška, aikštėje be pasižymėjusių futbolininkų taip pat šeimininkavo kapitonas Linas Savastas, Benas Spietinis, Tomas Bučma, Titas Vitukynas,  Renatas Banevičius, Martynas Vasiliauskas, Oskaras Lukošiūnas ir legionierius iš Rusijos Kiril Morozov. Startiniame vienuoliktuke rungtyniavo 6 alytiškiai.

Nuo antrosios susitikimo dalies į dainaviškių sudėtį įsiliejo naujokas - legionierius iš Ukrainos Vitaliy Kudryk, pakeitęs po antrojo įvarčio šventimo geltoną kortelę „užsidirbusį“ S. Vasquez.

68 min. pirmojo dainaviškių įvarčio autorių D. Makaradzę pakeitė jo tautietis, dar vienas DFK „Dainavos“ debiutantas Mindia Škubuliani.

70 min. komandos vėl gavo atokvėpio minutę, o jau 75 min. alytiškių treneris parengė dar vieną keitimą - vietoje R. Banevičiaus aikštėn įbėgo kitas alytiškis, sezono pradžioje puikiai užsirekomendavęs, po traumos atsigavęs Gustas Jarusevičius. Jis jau pirmosios atakos metu vos nepramušė „Stumbro“ vartų sargo ir uždirbo kampinį.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis žaidimo laiko gavo dar vienas alytiškis -  Armantas Žigas, pakeitęs taip pat Alytaus futbolo auklėtinį T. Vitukyną.

Per teisėjų pridėtas 3 papildomas minutes rezultatas nepasikeitė - 2:0.

DFK „Dainava“ švenčia pergalingą sugrįžimą į savo tvirtovę ir jau rugpjūčio 17 d. Alytuje laukia Vilniaus „Žalgirio“ dublerių.

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
Juozas2018-08-02
Jau tikrai,kad dzukiskas.O ivarciu autoriai tai net lietuviskai nemoka.Tik dzukiskai!
traffix.lt