10 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 8d.
AlytusVerslas
2018 Liepos 31d.
5

Pica Rotušės pašonėje nebekepa - „Palermo“ neveikia, 22 darbuotojų likimas - nežinomas (INFORMUOKITE!)

titleNuotraukų galerijaPaskutinę liepos dieną alytiškių pamėgtos picerijos durys neatsidarė, klientų niekas nelaukė, o pro langus matėsi tik ant stalų sukrautos kėdės, niekas nietsiliepia ir maisto užsakymo į namus numeriu bei kitais „Palermo“ kontaktaisAlytausgidas.lt nuotr.

Socialinio draudimo įsiskolinimų neturėjusi bendrovė „Šalmėtė“ apie atleidimus kol kas neinformavo, tačiau darbuotojai, kurių socialiai draustų - 22, į darbą Alytaus miesto centre esančiame „Palermo“ bare neatėjo.

Paskutinę liepos dieną alytiškių pamėgtos picerijos durys neatsidarė, klientų niekas nelaukė, o pro langus matėsi tik ant stalų sukrautos kėdės.

Niekas neatsiliepia ir maisto užsakymo į namus numeriu bei kitais „Palermo“ kontaktais.

Dar neseniai ant įėjimo durų kabėjo skelbimas apie ieškomus naujus darbuotojus, o liepos 31-ąją ne tik pagrindinė, tačiau ir lauko kavinė buvo tuščia, nuimti stalai, kėdės.

Lietuvos Aukščiausiojo teismo sprendimu, dar iki vasaros baras turėjo būti nugriautas arba savininko, arba antstolio nusamdytos kompanijos, tačiau dėl užsitęsusio bylinėjimosi tai nebuvo padaryta, o „Palermo“, esantis miesto savivaldybės pastato pašonėje, veikė toliau.

To laiko, kada pastatas bus nugriautas ar perkeltas, laukė ir „Šalmėte“, alkoholio licencija ir jos panaikinimu nekartą besidomėjusi miesto savivaldybės administracija, kuri į aukščiausias instancijas buvo kreipusis ir dėl „Palermo“ licencijos „atėmimo“ neeilės tvarka.

ATNAUJINTA

Paskutiniais duomenimis, skolų „Sodrai“ bendrovė „Šalmėtė“ neturi, o vien per birželio mėnėsį į Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos biudžetą sumokėjo 4 tūkst. 583,67 eurų.

Tiesa, kol kas nepatvirtintais duomenimis, bendrovė „Palermo“ darbuotojams yra galimai įsiskolinusi, tačiau skola neviršija mėnesio ar dviejų.

„Palermo“ savininkas Valius Smaidžiūnas neeiliniame Alytaus miesto tarybos posėdyje buvo tarp alytiškių, kurie skatino atsistatydinti vicemerus Valę Gibienę ir Tautvydą Tamulevičių. „Verslas visą laiką rėmėsi į savivaldybę, buvo galima ateiti, pasikalbėti, meras visada priimdavo, šiandien meras turi vieną atsakymą – „visus klausimus kuruoja vicemerai arba administracijos direktorius“, - neeiliniame miesto tarybos posėdyje kalbėjo V. Smaidžiūnas.

„Tutbūt greitai bus uždaroma mano vadovaujama kavinė“, - liepos 20-osios kalboje perspėjo „Palermo“ savininkas ir išdėstė, kad „5-ios darbuotojos grįš į užsienį, taip pat bus atleista 11- vienišų moterų, iš viso darbuotojų, auginančių 23 nepilnamečius vaikus“.

„Anksčiau buvo garbė pasakyti, kad esu alytiškis, neemigravau, mano šeimos nariai neemigravo, dabar sakau - kvailiai, kurie nebėga iš šito Alytaus, gėda pasakyti, kad gyveni Alytuje“, - riebiai pasisakymą Rotušėje baigė V. Smaidžiūnas.

DĖMESIO!

Jeigu esate dabartinis (buvęs) „Palermo“  („Šalmėtės“) atstovas, darbuotojas ir galbūt taip pat norėtumėte papasakoti apie darbe susidariusią situaciją - bet kokią mums suteiktą informaciją priimsime, o konfidencialumą išlaikysime, tad artimiausiu prašome kreiptis ČIA!

Fotogalerija

  • Alytausgidas.lt nuotr.
  • Alytausgidas.lt nuotr.
  • Alytausgidas.lt nuotr.
  • Alytausgidas.lt nuotr.

Komentarai

5
Komentuoti
Emigrantai2018-08-02
Emigrantai tai zmones kurie bega nuo problemos, o ne aj sprendzia..
Nds2018-08-01
Nesvarbu
Raimis S.2018-08-01
tegu milicininkas komjaunuolis neseka cia pasaku " dabar sakau - kvailiai, kurie nebėga iš šito Alytaus, gėda pasakyti, kad gyveni Alytuje“, - riebiai pasisakymą Rotušėje baigė V. Smaidžiūnas."ka toks zemo intelekto murzius gali pasakyti daugiau
ert2018-08-01
Yra parduodamų, nuomojamų patalpų centre, tai laisvai gali kitur persikelt. Aišku, kažkiek kainuos, bet vis geriau nei uždaryt visai verslą ir darbo vietas panaikint. Ir šiaip jau savivaldybė galėtų padėt, nes 22 darbo vietos kaip alytui yra nemažai.
kestutis2018-07-31
seniai šita kluona reikejo uzdaryti
traffix.lt