4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
AlytusSportasKitos sporto šakosJaunimasŠvietimas
2018 Liepos 30d.
4

Svarbiausiose varžybose Lietuvoje Alytui atstovavo ne visų etatinių trenerių auklėtiniai

titleBronziniai Alytaus vaikinai - estafetininkai: nuotraukoje viršuje - A. Šeštokas, dešinėje - L. Karpuška, apačioje - E. Dalinskas ir A. Kvedaravičius

Palangoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Paaiškėjo daugiau nei trys dešimtys šalies čempionų ir kitų medalių laimėtojų, o tarp kurių pateko ir alytiškiai.

95-ajame Lietuvos lengvosios atletikos čempionato auksą 5000 metrų bėgimo distancijoje iškovojo iš Alytaus rajono kilusi Loreta Kančytė, pasiekusi ne tik asmeninį rekordą, tačiau ir geriausią Lietuvos sezono rezultatą (16 min. 40.87 sek).

Čempione šioje distancijoje Loreta tapo antrą kartą po 4 metų pertraukos, o taip pat pridėjo sidabrą 1500 metrų bėgimo distancijoje (4 min. 28.95 sek.).

Bronzą kūjo metimo sektoriuje laimėjo alytiškė Klaudija Bieliauskaitė, įrankį numetusi už 40 metrų ribos (40.84 m).

4 x100 m estafetinio bėgimo distancijoje bronzą iškovojo alytiškių komanda, kurią sudarė Elanas Dalinskas, Lukas Karpuška, Arnas Kvedaravičius ir Arminas Šeštokas.

Nuo bronzos nepilnus keliasdešimt centimetrų atsiliko alytiškė trišuolininkė Dominyka Leskauskaitė (12,10 m). Alytiškiui kūjo metikui Arūnui Krajauskui (50,66 m) iki apdovanojimų pakylos pritrūko beveik 7 metrų.

Kadangi iš Alytaus mieste dirbančių lengvosios atletikos specialistų didžioji dalis atostogauja, kokie bebūtų geri alytiškių sportininkų pasiekimai Palangoje, bendrų keturių trenerių Jono Baltrušaičio, Kęstučio Giedraičio, Žydrūno Leskausko ir Vytauto Šmidto auklėtinių rezultato (6 tūkst. 847 taškai) pritrūko kovoje dėl bronzos, kurią antroje miestų grupėje iškovojo Panėvežys (12 tūkst. 697 tašk.), antra baigė Klaipėda, pirmi – Šiauliai.

Nors daugiau nei pusšimčio sportininkų meistriškumo tobulinimas (MT - aukščiausias lygis mieste) Alytuje finansuojamas papildomai, etatinių lengvosios atletikos trenerių Vaido Gumausko, Arūno Klebausko, Vilmos Rasiukevičienės ir Rimo Salicko auklėtiniai Lietuvoje svarbiausiuose metų startuose Palangoje nedalyvavo.


Komentarai

4
Komentuoti
Apakęs2018-08-22
Negi kiekvieno etatinio trenerio vaikai turi dalyvauti Lietuvos čempionate? Gal tas treneris net nedirba su tokio lygio sportininkais,o jeigu ir dirba tai nereiškia,kad jo vaikai paklius i Alytaus rinktinę...Čia priklauso nuo daugelio aplinkybių... Ir šlykštu skaityti tokias rašliavas žinant kas yra užsakytojas ir kas vykdytojas.... Gėda.
As2018-07-31
Kazkas yra gerai pasakes-“kaip man patinka klausytis melo,kai zinai tiesa”
Rimtas2018-07-31
Gal pagaliau Alytuje kažkas pradės aiškintis kiek yra realiai dirbančių trenerių ir kiek "popierinių". Koks sportinis meistriškumas ugdomas jeigu nė vienas auklėtinis neparengiamas varžyboms? Pažiūrėsim kaip vyks tarifikavimas.
Juozas2018-07-30
Alytiskiai tai alytiskiai, bet Jus man pasakykit kodel negras dalyvauja Lietuvos cempionate..?
traffix.lt