3 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
Futbolas
2018 Liepos 26d.
0

Europos čempionių lygos startui Alytuje besirengiančios Lietuvos čempionės sužaidė su futbolo veteranais

titleNuotraukų galerijaKova, kurią Lietuvos čempionės pavadino „garbinga ir korektiška“, baigėsi 3:2 - dzūkų senjorų pergale. Alytiškių įvarčius pelnė V. Miknevičius, A. Jedeška ir E. Biekša, Lietuvos čempionėms - N. Baham ir A. Alekperova

UEFA Europos čempionių lygos sezono startui Alytaus miesto stadione besirengiančios Lietuvos čempionės, „Gintros-Universiteto“ futbolininkės sužaidė kontrolines rungtynes.

Iš pradžių merginos Alytuje ieškojo vaikinų ekipos, tačiau tinkamos nerado, tad į kovą pakvietė vietos futbolo veteranus.

Kova, kurią „Gintra-Universitetas“ pavadino „garbinga ir korektiška“, baigėsi 3:2 - dzūkų senjorų pergale. Alytiškių įvarčius pelnė Virginijus Miknevičius (1:0), Alius Jedeška (2:0) ir Egidijus Biekša (3:1), Lietuvos čempioniš - Noel Baham (2:1) ir Ana Alekperova (3:2).

Merginos pergalių sieks rugpjūčio 7-13 dienomis Alytaus stadione ir lauks gausaus vietos futbolo bendruomenės palaikymo. Iki tol „Gintros-Universiteto“ futbolininkės dar sužais Baltijos moterų futbolo lygos rungtynes Latvijoje su Rygos FMS, o Šiauliuose – su Kazachstano čempione Šymkento „Biik-Kazygurt”.

Pirmas UEFA Europos čempionių lygos atrankos etapo rungtynes Dzūkijos sostinėje Lietuvos atstovės žais rugpjūčio 7 d. su  dvikovose su Suomijos čempionėmis FC „Honka“, rugpjūčio 10 d. - su  „EBS/Skala“ iš Farerų, o rugpjūčio 13 d. – su „NSA Sofia“ iš Bulgarijos.  

UEFA Europos čempionių lygos turnyro rungtynių Alytuje tvarkaraštis:

Rugpjūčio 7 d., antradienį,
13 val. „NSA Sofia“ (Bulgarija) - „EBS/Skala“ (Farerų salos);
18 val. „Gintra-Universitetas“ - FC „Honka“ (Suomija)

Rugpjūčio 10 d., penktadienį,
13 val. FC „Honka“ (Suomija) - „NSA Sofia“ (Bulgarija);
18 val. „Gintra-Universitetas“ - „EBS/Skala“ (Farerų salos)

Rugpjūčio 13 d., pirmadienį,
18 val. „NSA Sofia“ (Bulgarija) – „Gintra-Universitetas"

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt