5 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūraSveikata
2018 Liepos 23d.
5

Nemokami jogos užsiėmimai - šalia Alytaus pėsčiųjų ir dviračių tilto

title

Iki šio penktadienio, liepos 25 d., alytiškiai dar turi galimybę apsilankyti nemokamuose jogos užsiėmimuose po atviru dangumi.  Užsiėmimai vyksta kasdien (nuo pirmadienio iki penktadienio) 18 val. šalia Alytaus pėsčiųjų ir dviračių tilto.

Užsiėmimų, kuriuos veda sertifikuotas Hatha jogos mokytojas bei „In joga“ studijos Alytuje įkūrėjas, eiga ir struktūra sudaroma taip, kad tiktų tiek pradedantiesiems, tiek jau praktikuojantiems jogą.

Projektą „Joga mano mieste“ organizuoja besikuriančio „Fenix greenhouse“ savininkai Rūta ir Oganes Arakėlian. „Joga – vienas geriausių būdų sustiprėti fiziškai bei atrasti vidinę ramybę ir harmoniją“, – mano nemokamų užsiėmimų Alytuje sumanytojai. 

Esant lietingam orui, užsiėmimai perkeliami į studijos „In Joga“ patalpas, esančias adresu Rotušės a. 16.. Atsižvelgiant į oro sąlygas, likus kelioms valandoms užsiėmimų vieta visuomet patikslinama ČIA.


Komentarai

5
Komentuoti
Diana2018-07-26
Kokia puiki iniciatyva!
Kolasai2018-07-24
Pats tu Kepenis :) čia tokie pat sektantai kaip bėgiojantieji ar dviračiu be tikslo važinėjantys :D
kolasa2018-07-24
durniu gauja susirinko o kur Kepenis prakeikta sekta
Oganes ir Rūta2018-07-24
Alytiškei. Užsiėmimai vyksta 18:00, laikas pasirinktas atsižvelgiant į daugelio norinčių dalyvauti užsiėmimuose darbo grafiką. Didžioji dauguma darbą baigia 17:00. Užsiėmimai turėjo vykti Žaliojoje gatvėje, kuri taipogi nesunkiai pasiekiama iš visų Alytaus rajonų. Kadangi nespėjome išlyginti sklypo, teko rinktis kitą vietą. Mūsų tikslas yra ne tik patys užsiėmimai, bet ir gyventojų supažindinimas su jogos praktika, todėl pasirinkta labiau miestiečių lankytina vieta nei Jaunimo parkas. O ir šiaip, mes manome, kad tokia miesto pasididžiavimo verta vieta kaip Dainų slėnis turi atgimti, todėl ir ateityje planuojame jame suorganizuoti dar ne vieną renginį. Tikimė dar surengti mažiausiai 6 užsiėmimus, todėl jie vyks ilgiau nei iki liepos 25-os dienos - labai kviečiame visus prisijungti. Užsiėmimus dalinai remia Alytaus miesto savivaldybė ir labai tikimės kitais metais gauti didesnį finansavimą. Tokiu atveju mielai kažką panašaus vykdytume ištisus metus.
Alytiske2018-07-23
Labai noretume i tokius jogos uzsiemimus,bet jie vyksta velokai ir toli kitam miesto kraste,negi negalima butu organizuoti jaunimo parke?!Cia galetu ateiti is keliu mikrorajonu.
traffix.lt