9 c Alytus
Trečiadienis, Rugsėjo 18d.
SportasKrepšinisJaunimas
2018 Liepos 22d.
0

Alytiškės krepšininkės vedama Lietuvos rinktinė laimėjo Baltijos taurę (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

titleLietuvos U-18 rinktinė pradėjo kovas dėl Baltijos taurės ir pirmame susitikime rezultatu 62:57 įveikė šeimininkę Latviją. Rezultatyviausia žaidėja aikštėje ir lietuvių rinktinės gretose buvo alytiškė K. Masionytė, pelniusi 18 taškų

FIBA Europos U-18 B diviziono pirmenybėms besirengianti merginų rinktinė iš Druskininkų persikėlė į Latvijos sostinę Rygą, o su komanda – ir dvi atranką įveikusios alytiškės krepšininkės Kristina Masionytė bei Saulė Mikelionytė.

Latvijoje lietuvės pradėjo kovas dėl Baltijos taurės. Pirmame susitikime Lietuva rezultatu 62:57 įveikė šeimininkę  Latviją, o rezultatyviausia žaidėja aikštėje ir mūsų rinktinės gretose buvo K. Masionytė, pelniusi 18 taškų (5 atkovoti, 4 perimti kamuoliai, 1 blokas). „Kaip simboliška - 18  gimtadienio proga įmetei 18 taškų“, - pastebėjo buvusi Kristinos trenerė Irena Špiegienė. Kita alytiškė S. Mikelionytė į latvių krepšį įmetė 4 taškus ir atkovojo 3 kamuolius.

Lietuvos krepšininkės Latvijoje dėl Baltijos taurės dar susitiks su Švedija ir Estija, o merginoms pasirengti kovoms padės savo darbu Alytaus „Dzūkijos“ komandoje anksčiau pasižymėjęs kineziterapeutas Andrius Aukštakalnis.

ATNAUJINTA

Švediją lietuvės įveikė 84:61, prie pergalės K. Masionytė prisidėjo 7 taškai (5 rezultatyvūs perdavimai, 4 perimti ir 3 atkovoti kamuoliai), S. Mikelionytė - 3 tašk. (2 rez. perd., 1 per. kam.).

PAPILDYTA

Baltijos taurę garantavusį susitikimą su Estija lietuvės laimėjo 40-ies taškų skirtumu – 99:59. Rezultatyviausia žaidėja aikštėje ir Lietuvos rinktinėje vėl tapo K. Masionytė, įmetusi 20 taškų (6 perimti, 5 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai), 3 taškus pridėko S. Mikelionytė (5 atk. kam., 2 rez. perd., 1 per. kam.).


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytaus bliuzo klubo sezono atidarymo koncertas D. Francois (Kanada) ir grupe