1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
AlytusSportasFutbolas
2018 Liepos 20d.
0

DFK „Dainava“ išmėgino afrikietį, ukrainietį ir būrį Alytaus futbolo auklėtinių

titleVienas rezultatyviausių šio sezono dainaviškių futbolininkų - legionierius iš Kolumbijos S. Vasquez Zenono Šilinsko © Alytausgidas.lt nuotr.

Alytaus DFK „Dainava“ sugrįžo į stadioną. Dėl pasikartojančių liūčių, laikinai pakeitusių miesto stadiono vejos kokybę, jame planuotos dainaviškių rungtynės su „Kauno Žalgiriu“ persikėlė į priešininkų aikštę.

Čempionę Marijampolės „Sūduvą“ įveikę žalgiriečiai prieš vasaros pertrauką užsitikrino 6-ąją vietą aukščiausioje lygoje.

DFK „Dainava“ prieš vidurvasarį užėmė 5-7 poziciją pirmojoje lygoje.

Kaune vykusį susitikimą geriau pradėjo žalgiriečiai, dzūkų vartininką Martyną Matijošką nuginklavę pirmame kėlinyje.

Išlyginti rezultatą galėjo DFK „Dainavos“ peržiūroje dalyvaujantis puolėjas, afrikietis, Onwudi Chibueze iš Nigerijos, tačiau atsidūręs prieš kauniečių vartininką, kamuolio nukreipti į vartus nesugebėjo.

Antrame kėlinyje dainaviškių treneris Donatas Vencevičius pakeitė didžiąją dalį žaidėjų, galimybę pasižymėti suteikdamas ir jaunimui, šiam kovoti su A lygos žaidėjais nebuvo lengva, todėl po kurio laiko rezultatas tapo 3:0.

Į tai įvarčiu iš 11 m baudinio atsakė DFK „Dainava“ kolumbietis Sebastian Vasquez. Vėliau dainaviškiai neteko peržiūroje dalyvaujančio legionieriaus iš Gruzijos, puolėjo David Makharadze, kuriam buvo parodyta raudona kortelė. Dzūkų sudėtyje buvo ir jo tautietis, gynėjas Mindia Škubuliani, kaip ir D. Makharadze, jau spėjęs sudalyvauti draugiškame mače su Suvalkų (Lenkija) „Wigry“.

Į peržiūrą DFK „Dainavoje“ atvyko, Kaune jėgas išmėgino ir puolėjas Vitaly Kudryk iš Ukrainos, Alytaus futbolo auklėtinis, paskutinį  sezoną Olandijoje praleidęs saugas Titas Vitukynas, taip pat po baigtų studijų ir pirmų profesionalių karjeros žingsnių Anglijoje grįžtantis puolėjas Paulius Golubickas bei „Trakų“ dublerių ekipoje pastaruosius sezonus žaidęs gynėjas Ignas Baranauskas.

Liepos 25 d. dainaviškiai sužais paskutines draugiškas vidurvasario pertraukos rungtynes išvykoje su buvusia D. Vencevičiaus auklėtinių komanda „Jonava“, jau liepos 29 dieną sugrįš į pirmosios lygos batalijas – svečiuose susitiks su „Trakų“ dubleriais, o rugpjūčio 3 d. kažkuriame Alytaus stadione priims Kauno „Stumbro“ dublerius.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt