17 c Alytus
Pirmadienis, Liepos 6d.
AlytusVerslasVideoreportažaiAktualijos
2018 Liepos 17d.
16

Vidzgiryje atidaryta naujausia „Norfa“ (ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerijaĮ naujosios „Norfos“ prie Sveikatos tako statybas ir įrangą investuota apie 2 mln. eurų. Parduotuvė dirbs nuo 7 valandos rytoAlytausgidas.lt nuotr.

Šiandien Alytuje atidaryta naujausia „Norfa“.

XL formato parduotuvė pastatyta prie Sveikatos tako, Topolių g. 1, ji - 2,2 tūkst. (prekybos salė - per 1,5 tūkst.) kvadratinių metrų ploto.

Parduotuvėje dirba 26 darbuotojai, veikia 6 savitarnos ir 2 paprastos kasos.  

Pastate veikia parfumerijos ir langų žaliuzių parduotuvės, įsikurs N vaistinė.

Šalia parduotuvės įrengta automobilių stovėjimo aikštelė talpina 60 automobilių.

Į naujosios „Norfos“ statybas ir įrangą investuota apie 2 mln. eurų.

Parduotuvė darbo dienomis ir šeštadieniais veiks nuo 7 valandos ryto iki 22 val., sekmadieniais - nuo 9 iki 21 val.

Su Topolių g. 1 prekybos centru „Norfos“ tinklo taškų skaičius Alytuje nepadidėjo, jų liks 4, nes parduotuvė, dirbusi nuomojamose patalpose Žiburio g., buvo uždaryta šią vasarą.

Statant naują „Norfą“ pavyko isšaugoti XIX amžiumi datuojamą senojo geležinkelio tašytų akmenų konstrukciją, o prie istorinio statinio mėginta priderinti „sendinta“ parduotuvės išorė.

ATNAUJINTA

Naujausia „Norfa” sulaukė pirkėjų antplūdžio.

Nors iš pradžių buvo skelbta, kad naujasis prekybos centras bus atidarytas 14 val., tačiau pradėjus būriuotis pirkėjams atidarytas valanda anksčiau - 13 val.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalui sakė apsaugos darbuotojas, aplinkinių daugiabučių gyventojai pro langus ir balkonus stebėjo, kada bus atidaryta naujoji „Norfa" ir staiga, vos pravėrus duris, pasipylė pirkėjų „banga". Pirmieji vaišinti tortui.

Parduotuvėje nusidriekė dešimtis metrų siekiančios pirkėjų eilės

Fotogalerija

 • Alytausgidas.lt nuotr.
 • Alytausgidas.lt nuotr.
 • Alytausgidas.lt nuotr.
 • Alytausgidas.lt nuotr.
 • Alytausgidas.lt nuotr.
 • Alytausgidas.lt nuotr.
 • Alytausgidas.lt nuotr.
 • Alytausgidas.lt nuotr.
 • Alytausgidas.lt nuotr.
 • Alytausgidas.lt nuotr.
 • Alytausgidas.lt nuotr.
 • Alytausgidas.lt nuotr.
 • Alytausgidas.lt nuotr.
 • Alytausgidas.lt nuotr.
 • Alytausgidas.lt nuotr.

Komentarai

16
Komentuoti
Edita2018-08-17
Šianien nutariau apsilankyti šioje parduotuvėje.Viskas labai patiko kol atėjo metas susimokėti. Beveik visos kasos savitarnos bet man tai nebuvo problema problema iškilo tada kai užstrigo prekės skanavimas,paspaudžiau pagalbos klavišą ir....už kokių 25 sekundžių atlėkė maža apkūni su žalia maikute kasininkė(mačiau ją skanuojant prekes paprastoj kasoj) veide toks pyktis ir pasiutimas...o jai einant iki manęs dar atskriejo jos žodis "užkniso".Na truputėlį pasijaučiau ne kaip .Gal mergina pervargus buvo ar darbas ne prie širdies????
Alytiskis2018-08-08
Sioje Norfos parduotuve sviezia mesa (butent malta kiauliena) atrodo prastokai, palyginus su kitomis Norfos parduotuvemis, o ir pardaveja pastoviai buna apsikorus plaukais, prie maisto taip negalima.
Norpijus Norpaitis2018-07-28
Isdestymas prekiu puikus, darbuotojai paslaugus ir viduje isikurusiose parduotuvese. Parduotuves isorine isvaizda grazi, ipac vakarinei saulei apsvietus, tik kad dazo. Lieka rudis ant pirsto perbraukus.
Alytiškis2018-07-19
viskas teisingai,kiek žmonių Alytuje tiek centrų,kiekvienam po centrą.
Rasa2018-07-18
kaip nepatinka Norfos tinklas, o ši naujai atidaryta iš vis subjaurojo miesto vaizdą. parduotuvės patalpos nejaukios, prekių išdėstymas nepatogus, lentynos kazkokios netokios. Ž odžiu vaizdas labai liūdnas. Aš be to Norfos parduotuvėse ir neapsipirkinėju.
moteros2018-07-17
Visi prekybos centrai kad priyrauktu klientus nuolaidu korteles dalina nemokamai nors pirma diena o norfa ir cia bizni nori padaryti ji 2,90 kainuoja sekmes norfai kuri jau rudija dar ir neatsidarius.
Sie2018-07-17
Šias metais dar bus statomos dar 3 parduotuvės o kitąmet dar 2
nu2018-07-17
Duok dieve, kad, nors torto užtektų... Anksčiau vadovai statė mokyklas, darželius, ligonines... dabar reikia džiaugtis parduotuvėlėmis. Kokia bendruomenė, vadovai- toks ir poreikis.
Nuomonė2018-07-17
Aplinkinių daugiabučių namų gyventojai labai džiaugiasi, kad turės arti gerą, gražų, šiuolaikinį prekybos centrą. Na, o tokių besišaipančių ir zurkiančių augustinų buvo ir bus. Tai jų bėdos...
wwww2018-07-17
Pensininkams svente,amzinai bedavoja kad neturi pinigu ,kad silpnos sveikatos o eilese stumdytis uztenka .Paziurejus filmuka susidaro ispudis jog deficitiniai laikai sugryzo.idomus zmogeliuku mastymas
surudijusi norfa2018-07-17
Naujiena alytuje pagaliau atidaryta surudijusi norfa, to dar turbut lietuvoje net nebuvo :)
sovika2018-07-17
debilizmas
I2018-07-17
to augustinas
Ar pats neketini niekada būti senjoru? Negražu šaipytis.
augustinas2018-07-17
Sveikinu sinjorus-tai šiandien jiems šventė,tai bus atrakcija.Girdėjau kad pirmiems 100 duos dykai po tualetinio popiero rulonėlį.Tai visi su transparantais į atidarymą...
i2018-07-17
Vaistinė tai gerai, nebuvo arti nei vienos.
Maja2018-07-17
Na, ką, šventė miestui! ;)
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

 • Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventė Alytuje