-1 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
Laisvalaikis ir kultūraĮdomu
2018 Liepos 13d.
3

„Svaras 409” debiutuos Lenkijoje ir koncertuos festivalyje Dzūkijoje

titleNuotraukų galerijaPrieš daugiau nei 30 metų susikūręs „Svaras 409” debiutuos Lenkijoje. Pirmasis Alytaus sunkiojo roko kolektyvo koncertas kaimyninėje šalyje vyks Suvalkuose

Artėjant Alytaus roko 50-mečiui miesto muzikos grupės tęsia aktyvią veiklą ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje.

Vienas aktyvesnių kolektyvų - prieš daugiau nei 30 metų susikūręs sunkiojo roko kolektyvas „Svaras 409” debiutuos Lenkijoje.

Ričardas Vymeris ir jo muzikantai ne kartą yra pasirodę festivaliuose Latvijoje, tačiau kaimyninė Lenkija jiems būdavo tarsi nepakeliui.

Lenkijoje „Svaras 409” dalyvaus festivalyje „Chlewnia“, kurį Suvalkuose ir Seinuose rengia Palenkės roko muzikos fanai.

Akademinės valandos trukmės programą Lietuvai atstovausianti Alytaus grupė liepos 15-osios pavakarę atliks Suvalkuose prie muzikos klubo „Black komin“.

„Svaras 409” sceną Lenkijoje dalinsis su šių metų „Bunda roko“ dalyviu, folkroko kolektyvu „Dzieciuki“ iš Baltarusijos, taip pat su vietos atlikėjais „No logo“. Po koncertų į klubą kvies diskžokėjai iš Lenkijos ir Vokietijos.

„Svaras 409“, šiemet nepakviestas į Alytaus miesto šventę, tačiau į Rotušės aikštę visus kvietęs per Valstybės dieną, rengiasi ir artimiausiam koncertui Lenkijoje, ir išskirtiniam renginiui Dzūkijoje. Rugpjūčio 4 dieną senos geros ir naujausios grupės dainos gyvai skambės prie Metelio ežero rengiamame festivalio „Metelio banga“ roko vakare.

Fotogalerija


Komentarai

3
Komentuoti
vania is svedijos2018-07-16
tai kad Ricka tik svara ir moka zaisti o muzikantas nu geriau nesakysiu ba dar uzpyks
vyte2018-07-14
arturas.s tai tas kuris megsta iskrypeli cicina o cia tai puikus muzikantas ir dainininkas o arturas.s neismanelis muzikoj
Arturas S.2018-07-14
koks jis muzikantas tegu pirma ismoksta dainuoti a to kniaukia kaip katinas per nosy
traffix.lt