0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolas
2018 Liepos 5d.
0

Alytuje sužaidę pergalingai Lietuvos atstovai pateko į kitą UEFA Europos lygos etapą

titleFutbolo mylėtojai pagrindiniame Dzūkijos stadione išvydo vos vieną įvartį į priešininkų iš Velso vartus, tačiau jo pakako, kad istorinės Lietuvos sostinės komanda iškovotų bilietą į kitą UEFA turnyro etapą

Į pirmą kartą Alytuje vykusias Europos lygos rungtynes gausiai susirinkę žiūrovai padėjo Lietuvos atstovams FK „Trakams“ patekti į kitą etapą.

Futbolo mylėtojai pagrindiniame Dzūkijos stadione išvydo vos vieną įvartį į priešininkų iš Velso vartus, tačiau jo pakako, kad istorinės Lietuvos sostinės komanda iškovotų bilietą į kitą UEFA turnyro etapą.

Po greitos atakos nuo savo aikštes pusės nuskubėję šeimininkai buvo neleistinai sustabdyti priešininkų vartininko aikštelėje. Už tai teisėjas iš Makedonijos  Dejan Jakimovksi parodė į 11 metrų žymą, o baudinį realizavo FK „Trakų“ legionierius iš Rusijos Diniyar Bilyaletdinov. Lietuvos atstovai susikūrė daugiau progų, tačiau jų nerealizavo, šansų jiems sugadinti nuotaiką turėjo ir svečiai iš Kevn Mauro „Druids“.

Pirmosios Lietuvos ir Velso komandų rungtynės Anglijoje baigėsi lygiosiomis (1:1). FK „Trakams“ Alytuje pakakao pergalės minimaliu rezultatu 1:0, kelialapiui į kitą etapą būtų pakakę ir nulinių lygiųjų.

Už patekimą į kitą UEFA Europos lygos etapą Lietuvos atstovai sulauks 240 tūkst. eurų premijos, prelaimėjusi komanda – keliasdešimt tūkstančių mažiau. Už dalyvavimą tolesniame UEFA turnyro etape „Trakai“ uždirbs dar didesnę sumą. Daugiau, virš milijono eurų, praėjusiame sezone už dalyvavimą UEFA turnyre uždirbo Marijampolės „Sūduva“.

Kitas FK „Trakų“ varžovas UEFA Europos lygoje - Pavlodaro (Kazachstano) „Irtyš“, rungtynės Vilniuje - liepos 12 d., išvykoje - po savaitės.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt