2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Švietimas
2018 Birželio 29d.
3

Už nuoširdų ilgametį darbą padėkota „Nykštuko“ direktorei A. Juškevičienei

titleNuotraukų galerija

Baltų rožių žiedai, Alytaus miesto savivaldybės medalis  šiandien buvo įteikti į užtarnautą poilsį išeinančiai Alytaus lopšelio-darželio „Nykštukas" direktorei Angelei Juškevičienei. Juos už ilgametį, nuoširdų ir  kūrybišką vadybinį darbą A. Juškevičienei įteikė Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius.

„Taip jau yra gyvenime – viskam yra pradžia, viskam yra ir pabaiga. Žmogus gimsta, mokosi, dirba. Labai džiugu, kai žmogus suranda save ir neklaidžioja po pasaulį nerasdamas savo kelio. Aš suprantu, kad Jūs šį kelią suradote ir daug metų padėjote tėvams ugdyti vaikus,  o vaikams tobulėti. Ačiū Jums už tai", – įteikdamas apdovanojimą sakė Alytaus miesto savivaldybės meras V. Grigaravičius.

Už darželio bendruomenei atiduotus ilgus metus direktorei dėkojo mero pavaduotoja Valė Gibienė.

O jų darbui su vaikais A. Juškevičienė atidavė išties daug –  net 41 metus.

„Tiek metų atiduoti įstaigai yra nuostabu, tačiau reikia ir suprasti, kad vieną dieną turėsi išeiti", – sakė direktorė. Ji neslėpė, kad eidama vadovės pareigas, įdėjo daug pastangų, kad vienintelį Pirmajame Alytuje esantį darželį lankytų kuo daugiau vaikų, o su darželio kolektyvu visuomet puikiai sutarė.

Paklausta, ką planuoja veikti laisvalaikiu, teigė, kad dabar daugiau dėmesio skirs mėgstamai veiklai – ji jau beveik dešimtmetį koncertuoja kartu su liaudiška kapela „Smiltelė". Anksčiau dėl darbo ji negalėjo kartu su kolektyvo nariais vykti į įvairius festivalius ar koncertus, dabar tai daryti galės kur kas dažniau. Daugiau laiko A. Juškevičienė planuoja skirti ir Alytaus rajone esančios sodybos priežiūrai. „Kad tik sveikatos būtų ir akys dar žibėtų", – pridūrė ji, o Alytaus lopšelio-darželio „Nykštukas" bendruomenei ir naujam šios įstaigos vadovui linkėjo santarvės, susiklausymo, įgyvendinti užsibrėžtas svajones ir toliau tęsti jau pradėtus darbus.

Fotogalerija


Komentarai

3
Komentuoti
Irena2018-07-02
Džiaugiuos, kad buvusią šaunią ,,Nykštuko'' lopšelio- darželio direktorę keičia labai puiki pamaina-šauni mano auklėtinė ,buvusi Putinų vid. mokyklos mokinė, labai darbšti, atsakinga, teisinga Daiva Rekštienė, labai geras žmogus. Kuo didžiausios sėkmės naujose pareigose,miela Daivute.
Jo2018-06-29
Visas 1 Alytus pas ją užaugo :)
Pirmas Alytus2018-06-29
Ne vieną kartą užaugino. Sėkmės
traffix.lt