1 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
DzūkijaAlytusAlytaus rajonasDruskininkaiLazdijaiVarėnaLaisvalaikis ir kultūra
2018 Birželio 21d.
0

Joninės: šventinis renginių maratonas - visoje Dzūkijoje (RENGINIŲ PROGRAMA. VIDEOREPORTAŽAS)

titleNuotraukų galerija

Po metų pertraukos į Dzūkijos sostinę sugrįš Joninės. Amfiteatre prie Alytaus kultūros ir komunikacijos centro (AKKC), vyks Jonų ir Janinų sveikinimas, koncertai. Net 3 dienas Jonines siūloma švęsti Alytaus rajone esančioje Daugų saloje. Tradicinė šventė vyks „Tarzanijoje“ ir kitose Alytaus rajono, Dzūkijos vietose.

Orai: penktadienį Alytuje ir krašte – nepastoviai debesuota, šeštadienį numatomi gausūs lietūs, sekmadienį – lietus.

Joninės birželio 22 d. (penktadienį):

ALOVĖJE

Su Joninėmis vyks ir seniūnijos sporto švemntė, vakare – „Susiedų“, solistės, dueto koncertai, grupių „Bent“, „Romantikai“ pasirodymai.

BIRŠTONE

Kurorto sveikatingumpo ir poilsio centruose ir sanatorijose baseinai veiks naktį, visą savaitgalį - Janinoms ir Jonams - nuolaidos ir specialios akcijos.

DAUGUOSE

Joninės unikalioje vietoje - Daugų saloje. Nepakartojami įspūdžiai naujame vandens batutų parke, aktyvaus sporto aikštynuose, gėrimai, užkandžiai - paplūdimio bare, proga pasiplaukioti katamaranais po vaizdingas Daugų ežero apylinkes, pirtis su beržinėmis vantomis. Renginys - nemokamas, o Jonai ir Janinos batutų parko pramogomis galės džiaugsis nemokamai!

GENIUOSE

Jonų ir Janinų sveikinimai, ansamblių „Bočiai“, „Geniai“, „Užubalių gojus“ koncertai, vakaronė su Antanu Morkeliūnu.

PIVAŠIŪNUOSE

Ilgio ežero pakrantėje – maestro Vytauto Šiškausko koncertas, grupės „Lietuvaičiai“, ansamblių „Ainiai“, „Deivita“, „Elvysta“, „Klėtis“ pasirodymai.

SANTAIKOJE

„Gijos“, „Svajos“, „Narpulio“ pasirodymai, grupių „Aura“, „Bent“, „Tuoj“, „Vaje“, Onutės ir Jonuko loterija ir diskoteka „Naktis“. Įėjimas – 2 Eur.

VARĖNOJE

Prie Karloniškės ežero – „Kadagio“, „Paparcio“, „Žeirios“ pasirodymai, grupių „Grūda”, „The Groovy group”, Gabijos ir Žygio iš „2 barai” koncertai, diskoteka.

Joninės birželio 23 d. (šeštadienį):

AKKC

Joninių apeigos su Kauno folkloro klubu „Liktužė“, Jonų ir Janinų sveikinimas (turėkite vardą patvirtinantį dokumentą), koncertinė programa su Mozūrijos krašto dainų ir šokių ansambliu iš Elko (Lenkija) ir tautinių šokių kolektyvu „Vėtra“, grupės „16 Hz“ koncertas.

BIRŠTONE

Kurorto sveikatingumpo ir poilsio centruose ir sanatorijose baseinai veiks naktį, visą savaitgalį - Janinoms ir Jonams - nuolaidos ir specialios akcijos.

DAUGUOSE

Antra Joninių diena ir Joninių laužas unikalioje vietoje - Daugų saloje.

DRUSKININKAI

Kolektyvų „Morta Elžbieta“, „Opus“ pasirodymai, kapelos „Savi“, grupės „Kūjeliai“ koncertai.

JIEZNE

Kapelų „Jieznelė”, „Pabirštonys“, grupių „Lietuvaičiai“ „Street workout Bijūnai“ pasirodymai, fejerverkai.

MERKINĖJE

Vasaros saulėgrįžos šventė prie Merkinės piliakalnio - aitvarų gaminimas ir šventė, sporto varžybos, vainikėlių pynimas, koncertas, šokiai iki ryto.

MIROSLAVE

Juozo Kavaliausko, grupių „Bent”, „Romantikai“, „Top vyrai“ koncertai, ansamblio „Gija“, Ramūno Kaminsko pasirodymai, sportinės rungtys.

SIMNE

Grupės „Vyšnios“, Žygio ir Gabijos iš „Baras 2” koncertai, kiti pasirodymai ir pramogos, diskoteka, fejerverkai.

„TARZANIJOJE”

Grupių ex-„Combo”, „Du Donatai“, Irenos Starošaitės koncertai, Kakės Makės batutų parkas, fejerverkai. Įėjimas – 3 Eur.

VEISIEJUOSE

„Nemuno krantų“ ansamblio koncertas, vainikų pynimas, būrimai Žolynų kiemelyje, eitynės prie Ančios su fakelais.

Joninės birželio 24 d. (sekmadienį):

BIRŠTONE

Kurorto sveikatingumpo ir poilsio centruose ir sanatorijose baseinai veiks naktį, visą savaitgalį - Janinoms ir Jonams - nuolaidos ir specialios akcijos.

DAUGUOSE

Trečia Joninių diena unikalioje vietoje - Daugų saloje.

NEMUNAITYJE

Pasiplaukiojimas Nemunaičio bendruomenės laiveliu, ansamblių „Apsingė“, „Nemunėlis“, „Punelė“, „Radžiūna“, „Žolynai“ pasirodymai, grupių „Dzūkijos aidas“, „Smiltė“, „Šypsena“ koncertai, diskoteka.

 

Norite informuoti apie savo rengiamą šventę ar kitą renginį - informuokite. Jūsų žinią mums patogiausia būtų gauti per Alytausgidas.lt portalo paslaugą skaitytojams PRANEŠK NAUJIENĄ!

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt