17 c Alytus
Sekmadienis, Rugpjūčio 9d.
AlytusAktualijos
2018 Birželio 19d.
2

Stichinė sausra neaplenkė Lietuvos 100-mečio parko Alytuje

titleNuotraukų galerija© Dovilės Balčiūnaitės nuotr.

Nesitraukiantis karštis pakenkė ir Lietuvos 100-mečio parkui. Dalis Likiškių parke dar praėjusiais metais sodintų ąžuoliukų šiuo metu – nudžiūvusiais lapais. 

Į naujienų portalą Alytausgidas.lt dėl šios problemos kreipėsi alytiškis Ramūnas Vilpišauskas, kuris kartu su savo šeima 2017-ųjų rugsėjį taip pat pasodino vieną iš ąžuolų. „Buvome atvykę, bandėm laistyti iš šalia esančio vandens telkinio, bet rankomis pasiekti ir pasemti buvo sudėtinga. Turėtų tai savivaldybei labiau rūpėti“, – teigia alytiškis. 

Vis dėlto, VšĮ „Alytaus infrastruktūra“ direktorė Jolanta Sovienė patikino, ąžuoliukai nepertraukiamai laistomi visą sezoną. „Parkas buvo ir yra laistomas kasdien, tačiau kaitri saulė vis tiek nudegino lapelius“, – sakė J. Sovienė. Anot jos, yra nudžiūvę tik lapai, o medelių šakos – gyvos, tad tikimasi, kad ąžuoliukai atsigaus.

 

Fotogalerija

  • Lietuvos 100-mečio parkas Alytuje (Dovilės Balčiūnaitės nuotr.)
  • Lietuvos 100-mečio parkas Alytuje (Dovilės Balčiūnaitės nuotr.)

Komentarai

2
Komentuoti
Rimas2018-06-20
Nieks niekam nieko neprivalo. Kiekvienas turime būti atsakingas ne tik už savo blogus darbus, bet ir už gerus poelgius. Padaryti ir palikti geba kiekvienas, bet rūpintis ir puoselėti gali tik vertinantis savo darbą. Pasodinote - šaunuoliai, todėl ir rūpinkitės, kol medelis negali pasirūpinti savimi. Tik taip galėsite didžiuotis "savo" žaliuojančiais ąžuolais ir nesibodėsite "savivaldybės" nudžiūvusiai medeliais, nes kas gerai, tai mano, o jeigu blogai, tai savivaldybės.
Vaclovas2018-06-19
Nieks nieko ten nelaisto.
Tvirtinu, nes pats kiekvieną vakarą vežu po "kanistrą".
Tikėtina, kad medeliai dar gali atsigauti, bet, jei meluosime vieni kitiems, vargu?
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė