16 c Alytus
Antradienis, Liepos 7d.
AlytusĮdomuVideoreportažai
2018 Birželio 16d.
9

Pirmąkart per 20 metų: Alytaus gimtadienio fejerverkai - be miesto himno (TRANSLIACIJŲ ĮRAŠAI)

title

Alytaus miestas su rėmėjais dovanojo šventinius fejerverkus.

2018-aisiais ugnies fejerijai virš Dzūkijos sostinės širdies nebuvo skirta daug dėmesio.

Fejerverkai Rotušės aikštės padangėse šaudė neilgai ir nepriminė vaizdų danguje, kurie alytiškiams pernai buvo dovanoti per Kalėdų eglutės įžiebimo šventę ar dar per ankstesnius ugnies šou Alytuje.

Skirtingai nei ankstesniais metais, bene pirmą kartą per 20 metų, kai Alytus turi savo himną, jis pokšint fejerverkams šiemet neskambėjo, o minia, kaip būdavo įprasta - „Su gaivia bangele!“ nedainavo, nors ne vienas tai padaryti mėgino.

„Publika skandavo „himną", - pastebėjo alytiškė, tačiau organizatorių scenarijus,  parengtas ir įgyvendintas „Showart" kūrybos studijos, šiemet buvo kitoks, nei per visus ankstesnius 19 metų buvo pripratę ir pamėgę alytiškiai.

„Su gaivia bangele dainavom širdyje!!!“, - savo socialinėje paskyroje pastebėjo Alytaus radijas FM99.

Nauja tradicija? Šventinis vidurnakčio šou vyko skambant Jūros šventei tinkančiai, grupės „Biplan“ atliekamai dainai „O mes prie jūros“.

Po nepilnų 3 minučių, tradiciniai fejerverkai ilgesnių plojimų, regis, nesulaukė, „biplanai“ dar sugrojo „Labas rytas" ir savo pasirodymą baigė.


Komentarai

9
Komentuoti
Urtė2018-06-20
Prastai organizuotas ir ugnies bei pirotechnikos šou. Blogai parinkta vieta ( Dainų slėnyje bent gerai matosi iš visų pusių, yra kur atsisėsti), dingo elektra. Geriau vienas normalus pasirodymas, nei keli niekam tikę.
Dzūkė2018-06-18
"Show art" koncentracija buvo koncertas transliuotas per LRT, va cia organizatorius bande susiluoti dividendus. O himnas matytpasirode per prastas. O visa kita savaime, kaip savivaldybe sudeliojo, na taip plius minus. Kelinti metai is eiles salia didziosios scenos dienos pasirodymu metu suolu, ant kuriu patogiai gali stebeti pasirodymus nera. Kazkas scenoje pasirodyma atlieka,o prie pat jos ziurovu vietoje LRT surinkineja scena, vidury autobusiukas pastatytas, taip pasiziuri ir akivaizdus neorganizuotumas ir aplaidumas. O geriausia dalis, kai sventes metu pradeda savo stovyklas isirengineti politikai. Fui!
Koks dar himnas ar fejerverkai,2018-06-18
Grigaravičius daugiau nebus meru. Verkt reikia, o jūs ,,fejerverkai''.
And12018-06-17
Esu labai nusivylęs tokiu organizatorių sprendimu. Visus metus laukiau kol galėsiu kartu su kitais alytiškiais aikštėje sudainuoti miesto himną. Šventė ir taip atrodo blogiausia kokia tik buvo kada, o nesulaukus himno kaip įprastai tai buvo žemiau plintuso.
VA TAI IR 2018-06-17
Viešieji pirkimai... Samdiniai iš bet kur NIEKAD nesukurs šventės su ŠIRDIMI
Rasa2018-06-17
Be himno nepasijautė ta dvasia, kuri kiekvienais metais tiesiog pakylėja visus ir jaunus, ir vyresnius... Beveik visuose aikštės kampuose girdėjosi bandymai patiems užgiedoti himną, bet reikėjo, kad kažkas užvestų. Būtų užtekę scenoje ir vieno atlikėjo, kuris užvestų minią ir būtų visa aikštė skambėjus kaip kiekvienais metais.
jaronimas2018-06-17
va čia tai prokolas....
Jo2018-06-17
Kam reikia gadinti šventės vos ne svarbiausią akcentą? Šventė buvo tikrai nebloga, bet patikėkit, alytiškiai užaugo su miesto himnu ir fejerverkais.
Tikrai2018-06-17
Keistoka cia ta koncerto pabaiga.
traffix.lt