7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
SportasFutbolas
2018 Birželio 10d.
0

Trečias kartas namų stadione laimėti DFK „Dainavai“ nepadėjo (NUOTRAUKOS. ATNAUJINTA. RUNGTYNIŲ VIDEOĮRAŠAS)

titleNuotraukų galerijaAlytaus DFK „Dainava“ Alytaus miesto stadione žaidė trečias iš eilės namų rungtynesFausto Augustino © Alytausgidas.lt nuotr.

Alytaus DFK „Dainava“ baigė pirmąją sezono LFF I lygoje dalį ir paskutinėse namų rungtynėse susitiko susitiko su „Pakruoju“.

Dainaviškius aikštėn išrikiavęs Donatas Vencevičius formuodamas sudėtį turėjo ne vieną galvosūkį – tarp jo auklėtinių jau nebuvo perėjimų langu pasinaudojusio ir iš Alytaus išvykusio rezultatyviausio žaidėjo, 5 įvarčius pelniusio legionieriaus iš Ukrainos Dmytro Zaicev bei komandą palikusio William (Eba Moudio Ebosse Timba) iš Prancūzijos, dėl raudonų kortelių, gautų praėjusiame ture, negalėjo padėti Artūras Rocys ir legionierius iš Kolumbijos Sebastien Vasquez.

Po apylygės kovos pirmojo kėlinio pradžioje iniciatyvą perėmė alytiškiai.

16 min. realiausią galimybę šeimininkus išvesti į priekį turėjo Renatas Banevičius, tačiau prieš Pakruojo vartininką Šarūną Kazlauską atsidūręs vienas, kamuolio nesusitabdė.

Alytaus stadione saulėkaitoje tvoskė arti 30 laipsnių karštis, 21 min. teisėjas Mindaugas Jackus nuspręndė pakeisti žaidimui skirtą kamuolį.

25 min. pirmasis kamuolį iš vartų traukė DFK „Dainava“ vartų sargas Martynas Matijoška, jį pakruojietis Mantas Kazilionis nuginklavo smūgiu iš toli. 0:1.

Vos po minutės, 26 min., Alytaus stadione vėl pasigirdo nevilties šūksniai - svečių legionierius iš Ukrainos Maksim Pyrogov pasižymėjo iš arti. 0:2.

Po pertraukos dainaviškiai grįžo atsigavę ir iškart perėmė inictyvą - jau 52 min. šeimininkų šansus šiose rungtynėse išgelbėjo brazilas Victor Hugo, įvartį įmušęs per save. 1:2. Deja, jau 58 min., pakruojietis Vaidas Viktoravičius vėl padidino savo persvarą. 1:3.

68 min. alytiškiai kėlė iš eilės jau ne pirmą kampinį, prieš tai už ginčus su teisėju pakruojiškiui buvo skirta geltona kortelė. 

Dainaviškių pastangų vėliau buvo, tačiau tokio aštrumo, kaip antrojo kėlinio pradžioje - ne. Vis tik per teisėjo pridėtą laiką šeimininkai persvarą sumažino, tai padarė Benas Spietinis. 2:3.

Trečias kartas pagrindiniame namų stadione laimėti dainaviškiams nepadėjo - per likusias pridėjo laiko minutes išlyginti rezultato nepavyko -  patirtas iš eilės trečias pralaimėjimas LFF I lygoje.

Su 6 pergalėmis ir 2 lygiosiomis D. Vencevičiaus auklėtiniai lieka pirmoje čempionato komandų keturioliktuko turnyro lentelės pusėje.

Kurioje vietoje alytiškiai baigs pirmąją sezono dalį per birželį paaiškės paskutinėse pirmosios sezono dalies rungtynėse išvykoje su Vilniaus „Vyčiu“ ir FC „Kupiškiu“.

Kitą pirmenybių pusę namų stadione DFK „Dainava“ pradės dvikova rugpjūčio 3 dieną su Kauno „Stumbro“ dubleriais. Prieš tai dar bus žaidžiama LFF taurės turnyre - 8-finalio susitikimas  liepos 1 d. vyks Elektrėnuose su vietos „Versme“.

ATNAUJINTA

Sezono perėjimų lango metu tikimasi, kad komandą papildys pajėgūs naujokai - tiek Alytaus, Lietuvos futbolo ugdytiniai, tiek užsieniečiai - į DFK „Dainavą“ artimiausiu laukiama atvykstant naujų legionierių iš Anglijos, Gruzijos, Kolumbijos ir Turkijos.

Fotogalerija

 • F. Augustino nuotr.
 • F. Augustino nuotr.
 • F. Augustino nuotr.
 • F. Augustino nuotr.
 • F. Augustino nuotr.
 • F. Augustino nuotr.
 • F. Augustino nuotr.
 • F. Augustino nuotr.
 • F. Augustino nuotr.
 • F. Augustino nuotr.
 • F. Augustino nuotr.
 • F. Augustino nuotr.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt