1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūraĮdomuAktualijos
2018 Birželio 5d.
0

Nuo praėjusios vasaros be vadovo veikiančiame AKKC paskelbtos naujos direktoriaus „varžytuvės“

titleNaujose „varžytuvėse“ į AKKC direktoriaus kėdę pretenduojantys asmenys dokumentus turės pateikti per 14 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo© Alytausgidas.lt nuotr.

Alytaus kultūros ir komunikacijos centras (AKKC) ieško naujojo vadovo. Be jo viena pagrindinių miesto kultūros įstaigų veikia jau nuo praėjusios vasaros pabaigos, kai iš direktoriaus pareigų po tarnybinio patikrinimo ir konflikto su pavaduotoja, dabartine projektų koordinatore Daiva Andruškevičiene pasitraukė AKKC įstaigos įkūrėjas ir ilgametis vadovas Vidas Simanauskas, dabar centre dirbantis chorų „Atmintis“ ir „Varsa“ vadovu.

2017 m. lapkritį AKKC vadovo konkursą laimėjo iš Alytaus kilusi Eglė Patinskaitė-Žiuraitienė, tačiau direktore ji taip ir nebuvo paskirta, nes rezultatus apskundus kitai jo dalyvei Dai­vai Bag­do­nie­nei, konkursas buvo atšauktas.

Laikinai AKKC direktoriaus pareigas eina Lina Nalivaikienė iš Alytaus mies­to sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos tur­to val­dy­mo ir ver­slo sky­riaus.

Konkursą laisvai AKKC direktoriaus pareigybei užimti naujai skelbia šio centro viešosios įstaigos steigėja Alytaus miesto savivaldybė.

Būsimasis centro vadovas bus aukštojo universitetinio arba jam prilyginto humanitarinių mokslų, socialinių mokslų arba meno srities išsilavinimo, turės ne mažesnę kaip 3 metų kultūros darbo patirtį ir mokės bent vieną užsienio kalbą.

Vidutinis AKKC darbuotojo, kurių dabar yra 33, atlyginimas - 514.80 Eur.

Naujose „varžytuvėse“ į AKKC direktoriaus kėdę pretenduojantys asmenys dokumentus turės pateikti per 14 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo.

AKKC Alytaus miesto savivaldybė 2005 m. įsteigė buvusiems medvilnės kombinato kultūros rūmams Pramonės g. 1 B administruoti. Centre veikia dvi koncertų salės, atnaujinta didžioji bus atidaroma vasarą

Dalį centro pastato, kur anksčiau veikė biblioteka, diskoteka, radijas ir rūmų administracija, nuomoja didžiausias Dzūkijos sostinėje naktinis klubas „Domino“, įsikūręs trijose renginių erdvėse, o buvusioje svetainėje veikia viena didžiausių Pietų Lietuvoje išvažiuojamojo maitinimo tiekėjų „Šventė jums“.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt