17 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 14d.
Alytus
2018 Gegužės 28d.
0

Gelbėtojai pradeda vasarą prie Dailidės ežerėlių

title

Pirmąjį kalendorinės vasaros šeštadienį darbą Alytaus Dailidės ežerėliuose pradeda Alytaus sporto ir rekreacijos centro gelbėtojai.

Gelbėtojai budės kasdien nuo 11 iki 20 val. Jie poilsiautojų saugumu rūpinsis iki rugsėjo 2 dienos.

Gel­bė­to­jai prašo atsakingai elgtis vandenyje ir prie jo. Nepamirškite, kad rū­pin­tis sa­vo sau­gu­mu vi­sų pir­ma pri­va­lo­me pa­tys, o su­au­gu­sie­ji neturi palikti savo vaikų be priežiūros. Taip pat turite reaguoti į gelbėtojų reikalavimus, o nesant gelbėtojams maudytis nerekomenduojama.

Gyvūnai maudytis gali tik paplūdimio ženklu nepažymėtose vietose.  Gyventojai vis dažniau laisvalaikį leidžia prie didžiosios Dailidės. Čia alytiškiai  ne tik gali pramogauti vandenlenčių parke ar plaukioti vandens dviračiais, bet taip pat naudotis treniruokliais,  vaikų žaidimų aikštele ar poilsio zonomis. Iki šių metų liepos pradžios gyventojų pageidavimu miesto viešosiose vietose bus įrengti ir keli keptuvai (grilinės).

Planuojama, kad po du keptuvus (grilines) atsiras prie Didžiosios Dailidės ir Dainų slėnyje, viena Jaunimo parke.  Pavasario pradžioje didžiosios Dailidės paplūdimyje buvo atnaujintas smėlio dangos sluoksnis. Gegužės mėnesį sutvarkytas prie didžiosios Dailidės esantis pontoninis tiltas,  o neseniai prie ežerėlių pradėjo dirbti aplinką tvarkantys pliažų prižiūrėtojai.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose