0 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūra
2018 Gegužės 27d.
0

Alytuje susitiko bendraamžiai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos (NUOTRAUKOS)

title

Alytuje surengtas XIX tarptautinis turnyras, skirtas vienam garsiausių alytiškių futbolininkų Irmantui Stumbriui (1972-2000) atminti.

Renginyje susitiko bendraamžiai, U-12 amžiaus grupės futbolininkai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos. [caption id="attachment_88109" align="alignnone" width="696"] Turnyro Alytuje nugalėtojai paaiškėjo po inirtingų Lietuvos ir Latvijos atstovų rungtynių, kurias rezultatu 1:0 laimėjo svečiai[/caption] Nugalėtojų taurę iškovojo svečiai iš Latvijos, Liepojos „Liepaja city“. Lemiamose rungtynėse latviai 1:0 įveikė „Panevėžį“. Treti liko „Tauro“ iš Tauragės atstovai, kovoje dėl prizinės vietos aplenkę Latvijos komandą iš Ventspilio. [caption id="attachment_88110" align="alignnone" width="696"] I. Stumbrio atminimo XIX turnyro laimėtoja - Liepojos „Liepaja city“ komanda[/caption] Penktą, šeštą ir septintą vietas užėmė Vilniaus „Žalgirietis“, Gardino (Baltarusija) „Neman“ ir Alytaus futbolo akademija „Dainava“. Likusias pozicijas pasidalino Kauno „Ąžuolas“, Karaliaučius (Rusija) ir Ryga (Latvija). Turnyro vartininku išrinktas Aleks, gynėju - Aleksandr Nikitenko iš Liepojos, o puolėju – Arminas Astafejevas iš Panevėžio. Rezultatyviausiu futbolininku tapo Vilius Kondrotas iš Tauragės. Geriausias Liepojos ekipos žaidėjas - Davis Wasserman, Panevėžio - Airidas Šaltys, Tauragės - Lukas Nutautas, o Alytaus - Einaras Biekša. [caption id="attachment_88113" align="alignnone" width="696"] Nugalėtoja tapusios komandos sirgaliai į Alytų atsigabeno specialios atributikos[/caption] Turnyre buvo išaiškinti ir dviejų papildomų nominacijų laimėtojai. Techniškiausio žaidėjo konkursą laimėjo Skirmantas Paukštys iš Kauno, baudinių mušimo rungtį, kurios metu į vartus stojo turnyro teisėjas Tomas Tenenė – Panevėžio atstovas Benas Kavaliūnas. [caption id="attachment_88115" align="alignnone" width="696"] Baudinių konkurso metu į vartus stojo vartininko įgūdžių neprarandantis futbolo arbitras, turnyre teisėjavęs T. Tenenė[/caption] I. Stumbrys – buvęs Lietuvos nacionalinės rinktinės, šalies čempionų Panevėžio ir Šiaulių klubų narys, per savo karjerą taip pat rungtyniavęs Rusijos klubuose Maskvos „Torpedo“ ir Sankt-Peterburgo „Zenit“. Irmantas gimė Tauragėje, augo, žaisti futbolą pradėjo Alytuje, po to persikėlė į olimpinę sporto mokyklą Panevėžyje. [caption id="attachment_88116" align="alignnone" width="696"] Nugalėtojus sveikina turnyro organizatorius, pirmasis I. Stumbrio treneris P. Simanavičius[/caption] Atminimo turnyrą, kuris yra vienas seniausių tradicinių sporto renginių Alytuje, rengia pirmasis I. Stumbrio treneris Petras Simanavičius.

Informacinis turnyro rėmėjas – Alytausgidas.lt naujienų portalas.

Daugiau renginio akimirkų (D. Balčiūnaitės nuotraukos):

[embed]https://www.facebook.com/alytausgidas.lt/photos/a.2055848167776393.1073741953.188623427832219/2055850131109530/?type=3&theater[/embed]


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt