23 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 5d.
AlytusAktualijos
2018 Gegužės 2d.
0

Alytui neabejinga muzikos grupė pristato naują kūrinį (VIDEO)

title

Alytiškis dainų, tekstų autorius ir vokalistas Valius Klimavičius, savame mieste anksčiau koncertavęs su grupe „ZonA“, keletą pastarųjų metų kuria ir muzikuoja su nauju scenos vardu Willie Valo. Po žiemos, praleistos įrašų studijoje, grupė pristato naujausią savo dainą ir vaizdo klipą „Atspindys“.

Praėjusiais metais debiutavę atlikėjai sulaukė ne vieno kvietimo koncertuoti didžiausiuose Lietuvos muzikos festivaliuose, savo vardą išvydo ir Lietuvos „Hip-hop muzikos apdovanojimuose“, kuriuose buvo pristatyti metų spurto nominacijoje. „Debiutavome, koncertavome, labai smagu, bet ką dabar kuriame yra kitas laiptelis, o pačioje tikslų viršūnėje matome mūsų debiutinio albumo kontūrus. Iki jo trūksta poros žingsnių, tad nekantraujam pasidalinti naujienomis“, – teigia atlikėjai. Filmuoti teko ne itin geromis oro ar gyvenimo sąlygomis. Visų pirma teko išnuomoti vieno garsaus, jau neveikiančio klubo patalpas ir jas nuo nulio prikelti iki lygio, tinkamo ne tik filmuoti, bet ir švęsti vieno iš mūsų gimtadienį. Kitoje scenoje teko tužtverti vieną judriausių Vilniaus gatvių. Tam reikėjo policijos leidimų, bet jie buvo mažiausia bėda, labiausia trukdė oro sąlygos. Visas kliūtis įveikti pavyko, o tuo su grupe rūpinosi talentingų kūrėjų komanda.Visame kūrybiniame procese filmuotojams labiausiai patiko grupės narių reakcijos, kai jos nariai sužinojo, ką teks daryti ir patirti būsimoje scenoje. Filmavimas naktį, viduryje sankryžos, buvo vienas iš tokių.

Ar kada nors Willie Valo vėl išgirsime, pamatysime koncertuojant Alytuje? Šiųmetės miesto šventės „Myliu Alytų“ programoje V. Klimavičiaus ir jo grupės kol kas nėra.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt