1 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūraAktualijos
2018 Balandžio 18d.
0

Pirmojo Alytaus bendruomenė kviečiama apkabinti ir apsaugoti Piliakalnio progimnaziją (ATNAUJINTA)

title

Ketvirtadienį vyksiančiame Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdyje bus svarstomi trys dešimtys klausimų.Vienas jų – dėl bendrojo ugdymo mokyklų priešmokyklinio ugdymo grupių ir vaikų skaičiaus vidurkio, klasių skaičiaus, ir mokinių skaičiaus jose pagal vykdomas bendrojo ugdymo programas.

Sprendimo projekte numatyta, kad vienintelė Pirmojo Alytaus mokykla - Piliakalnio progimnazija - nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. tampa Dzūkijos mokyklos skyriumi, nors  su tuo nesutinka progimnazija, jos mokinių tėvų komitetas, raštu dėl viešojo intereso kreipęsis ne tik į miesto Alytaus miesto savivaldybę, tačiau ir Švietimo ir mokslo ministeriją, Respublikos prezidentę ir netgi į generalinę prokuratūrą. Pasak Piliakalnio progimnazijos mokinių tėvų bendruomenės atstovo Daliaus Sinkevičiaus, jeigu klausimą  nr. 17 tarybos nariai priims, taps aišku, kad vienos mokyklos yra „mylimiausios“ ir „lygesnės tarp lygesnių“, o kitos yra tiesiog pasmerktos sunykimui,  taip, deja, nutiktų ir Piliakalnio progimnazijai. Siekdami alytiškiu, jų rinktus politikus, ypatingai – gyvenančius, dirbančius I Alytuje, perspėti ir paprotinti, progimnazijos mokinių tėvų bendruomenė drauge su pedagogais, mokiniais, šios miesto dalies gyventojais kviečia į viešą akciją. „Kviečiame susikibti rankomis ir drauge apkabinti Dzūkijos sostinėje seniausią, pirmąją lietuvišką švietimo įstaigą, I Alytuje vienintelę mokyklą – Piliakalnio progimnaziją. Bendromis jėgomis mūsų visų mokyklą apsaugokime nuo gresiančio sunaikinimo! Susirinkime prie Jiezno g. 1“, - rašoma I Alytaus bendruomenės kvietime.

ATNAUJINTA

„Informuojame, kad I Alytaus mokyklos apkabinimo surengti bendruomenės atstovų norimą dieną negalėsime dėl teisinių reikalavimų. Atsiprašome už galimus nepatogumus, tačiau bet kuriuo atveju dėkojame už suteiktą dėmesį ir kviečiame visus iš anksto pasiplanuoti laiką bei savo dalyvavimą akcijoje „Apkabink progimnaziją", kuri vyks paskutinę šio mėnesio dieną, pirmadienį (balandžio 30 d.). Pradžios laikas nesikeis - Piliakalnio progimnazijos apkabinimas prasidės 7.30 val. ryte", - praneša pirmalytiškiai.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt