11 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 9d.
AlytusĮdomuAktualijos
2018 Kovo 8d.
0

Naujame „Moterys meluoja geriau“ filme įsiamžino ir alytiškiai (NUOTRAUKOS)

title

Filmuotis naujame „Moterys meluoja geriau. Robertas“ buvo pakviestos Alytaus sveikuolės. Jos, taip pat ir moteris lydėję klubo „Ryžtas“ vyrai filmavosi prie Trakų pilies esančiame Galvės ežere.

Vienoje iš keturių nufilmuotų scenų buvo įamžintos maudynės lediniame vandenyje, kurių metu pagrindinis herojus, į filmą grąžintas kuklusis „mamyčiukas“ Robertėlis savo širdies draugės buvo įstumtas į ledo eketę. Aktorius Nerijus Gadliauskas, vaidinęs Robertėlį, ne iš karto sutiko atsidurti lediniame vandenyje, bet iškart po filmavimo pajuokavo, kad nuo šiol ir jis norėtų prisijungti prie Alytaus sveikuolių ir dažniau išsimaudyti eketėje. „Labai jau greitai mane išstūmėte iš vandens, aš visai dar ten norėjau pabūti“, - po ledinių maudynių gerų emocijų apimtas, tikino pagrindinis filmo herojus. Alytiškius filmuotis naujame „Moterys meluoja geriau. Robertas“ filme pakvietė televizijos, kino ir teatro aktorius, režisierius Andrius Žiurauskas. Serialas Lietuvoje rodomas jau 10 metų. Jame yra įsiamžinęs ir alytiškis aktorius, dabartinis Seimo narys Robertas Šarknickas, atlikęs kriminalinio skyriaus komisaro Artūro vaidmenį. R. Šarknicko dukra Patricija filme vaidino save. Taip pat yra filmavęsi iš Dzūkijos sostinės kilę aktoriai  - sargybinį Arną suvaidinęs Tadas Gryn ir apsukraus mergišiaus Vaidoto vaidmenį atlikęs Tomas Kliukas. „Moterys meluoja geriau. Robertas“ naujausią filmą filmuoja ir iš Alytaus kilęs kino ir TV operatorius Šarūnas Bedulis. „Tai - romantinė komedija, kurioje netrūks tikrai gero humoro, netikėtų siužeto vingių ir iki ašarų jautrių akimirkų“, – sakp režisierius A. Žiurauskas. Filmo premjera numatoma vasaros pabaigoje.


 

Robertui – keturiasdešimt ketveri. Jis gyvena su mama, turi vos du draugus, neturi nei žmonos nei draugės ir yra... labai laimingas! Ir tampa dar laimingesniu, nes gauna darbą nekilnojamojo turto agentūroje. Robertas nekreipia dėmesio, kad draugai ir mama jo darbą laiko visai niekam tikusiu, - jų nuomone, nekilnojamojo turto agentais įsidarbina tie, kurie gyvenime daugiau nieko nesugeba. Svarbiausia, kad pačiam Robertui jo darbas – kosminės programos svarbos! Ir, kai jau atrodo, kad Robertui gyvenimas pradėjo eitis kaip iš pypkės, jis sutinka merginą... Deja, visai ne svajonių.  


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt