19 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 5d.
Alytus112Nelaimės
2018 Vasario 27d.
0

Kraupi avarija prie degalinės ties Daugais: žuvo du žmonės, vienas sužeistas (NUOTRAUKOS. ATNAUJINTA. PAPILDYTA. VIDEO)

title

Kelyje prie Daugų, ties degaline – kraupi avarija.

Eismo įvykio metu nuo kelio nulėkė mikroautobusas. Nepatvirtintais duomenimis, jis susidūrė su miškavežiu. Vienas žmogus mikroautobuse liko gyvas, jį išlaisvino ugniagesiai gelbėtojai, o kiti 2 mikroautobusu važiavę vyrai žuvo. Kol kas neoficialiomis žiniomis, vienas vyras avarijos metu iškrito iš transporto priemonės. Jį mėginta gaivinti, tačiau gyvybės išgelbėti nepavyko. Mikroautobuse vėliau buvo rastas dar vienas žmogus, kuriam medikai padėti jau negalėjo ir konstatavo mirtį.

ATNAUJINTA

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas patikslino, kad pranešimas apie avariją gautas vasario 27 d. 13.12 val.: kelyje, ties Daugais, susidūrė mikroautobusas „Renault Master" ir miškavežis „Volvo". Eismo įvykio metu nukentėjo vyras (g. 1962 m.), kuris dėl daugybinių sužalojimų skubiai išgabentas į ligoninę. Dar 2 vyrai, važiavę mikroautobusu, žuvo įvykio vietoje. Įvykio vietoje dirba specialiosios tarnybos.

PAPILDYTA

Policija nustatinėja anketinius žuvusiųjų duomenis. Alytausgidas.lt portalo šaltinių duomenimis, žuvusieji buvo Alytaus rajoną aptarnaujančios įmonės „Simno komunalininkas" darbuotojai. https://youtu.be/HvoFGg12cV4 Nustatyta, kad kelio Valkininkai-Daugai-Alytus 26 kilometre automobilis „Renault Master“, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu su priekaba važiavusiu krovininiu automobiliu „Volvo FH 12“, kurį vairavo vyras (g. 1962 m.). Eismo įvykyje žuvo automobiliu „Renault Master“ važiavę 1962 ir 1969 metais gimę vyrai, o sužalotas buvo 1962 m. gimęs vyras, kuris dėl daugybinių šonkaulių lūžių paguldytas į ligoninę. Kas vairavo automobilį „Renault Master“ - nustatinėjama.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt