25 c Alytus
Sekmadienis, Rugpjūčio 9d.
AlytusSportasAktualijos
2018 Vasario 13d.
0

Alytaus baseine - vienas didžiausių Lietuvoje ir Baltijos šalyse kanupolo turnyras

title

Tarptautinis kanupolo taurės turnyras „Alytus cup“ į Lietuvoje vieną didžiausių,  Dzūkijos sostinėje esantį baseiną sukvietė šalies ir užsienio komandas.

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti skirtame renginyje Alytuje vasario 16-18 dienomis dalyvaus Airijos, Lenkijos, Rusijos, Ukrainos ir Lietuvos ekipos. Kasmet augančiame turnyre šiemet tiek varžovų, kad varžybos vyks 3-ose grupėse. Pirmoje rungtyniaus vyrai, antroje - U-17 jauniai ir moterys, trečioje - U-14 jaunučiai.

Alytui grupėse atstovauja po vieną ar kelias komandas, taip pat debiutuos Alytaus rajono Daugų meno ir sporto mokyklos komanda.

Turnyro rengėjo Kęstučio Dambrausko skaičiavimu - tarptautinis kanupolo turnyras auga ne tik kaip sportinis renginys. Šiemet jis jau užpildė penkis Alytaus miesto viešbučius. Žinią apie šį kanupolo renginį ateityje norima stiprinti, o videotransliacijos rengiamos jau šiemet - sekmadienį tiesiogiai bus rodomi pusfinaliai ir finalai. Kanupolas – komandinė baidarių ir kanojų irklavimo sporto žaidimas, kurio tikslas - įmesti kamuolį į priešininkų vartus. 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė