-2 c Alytus
Ketvirtadienis, Sausio 1d.
DzūkijaAlytus
2018 Vasario 2d.
0

Pirmą vasario šeštadienį – dzūkų rankinio „derbis“

title

Pirmą vasario šeštadienį pagrindinėje Alytaus sporto ir rekreacijos centro (SRC) arenoje – dzūkų rankinio „derbis“, o jo pagrindiniai dalyviai – Alytaus ir Varėnos rankininkai.

Pas Dzūkijos sostinės rankinio klubo „Varsa“ reprezentacinę komandą RK „Varsa-Stronglasas“ svečiuosis Varėnos „Ūla“. Šių ekipų dvikovos tiek Alytuje, tiek Varėnoje visuomet laukiamos su didesniu susidomėjimu ir nepriklausomai nuo to, kurią vietą kuri komanda užima, vyksta inirtingai. Dar daugiau intrigos prie vasario 3-iosios dzūkiškąjį rankinio „derbį“ įnešė Alytaus komanda papildęs dar vienas Varėnos rankinio auklėtinis. Prie Remigijaus Čepulio prisijungė Šarūnas Krisiulevičius ir dabar RK „Varsos-Stronglaso“ pagrindinėje komandoje su alytiškiais – jau 2 „legionieriai“ iš Varėnos. Kaip jiems seksis pasirodyti prieš buvusią savo ekipą – pamatysime šeštadienio popietę.

Vasario 3 d., šeštadienį, 14 val. SRC arenoje (Naujoji g. 52, Alytus) Alytaus RK „Varsa-Stronglasas“ – Varėnos RK „Ūla“


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Paramos koncertas
  • Užgavėnės Tarzanijoje 2019
  • Lietuvos aerobinės gimnastikos Nacionalinės lygos čempionatas ir 2019 m. Atviras Alytaus miesto aerobinės gimnastikos čempionatas ASRC taurei laimėti