20 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 8d.
DzūkijaAlytus
2018 Sausio 31d.
0

Bus ar nebus atleistos D. Gudzinevičienė ir G. Špucienė? (VIDEO. ATNAUJINTA)

title

Aiškėja, ar bus ir jei taip -  kada atleistos Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro (MRSC) bei Alytaus miesto socialinių paslaugų centro (MSPC) direktorės?

Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Vytauto Jastremsko teigimu, centralizuoto vidaus audito metu nustatyta, jog šių įstaigų direktorės - Alytaus MRSC vadovė Daiva Gudzinevičienė ir MSPC vadovė Gita Špucienė tarnybinį transportą bei darbo laiką naudojo ne tarnybos tikslais.

ATNAUJINTA

MRSC direktorės D. Gudzinevičienės įgaliota atstove prisistatė buvusi Alytaus miesto teatro direktorė Laura Radzevičiūtė. Jos dalyvavimui konferencijoje prieštaravo V. Jastremskas, tačiau L. Radzevičiūtei nesutikus išeiti iš patalpos, direktorius kilo iš savo vietos, tačiau miesto žiniasklaidos atstovams paprašius, jis liko patalpoje ir pristatė pagrindinę informaciją. V. Jastremsko pateiktais duomenimis, MSCP vadovė G. Špucienė, įstaigai vadovaujanti nuo 2011 m., per 2017 metus 400 kartų transportą naudojo privačiais tikslais, iš jų - 83 kartus darbo socialinių paslaugų centre vykdama į vietą, kur veikia jos privatus kabinetas ir per minėtą laiką nuvažiavo per 5 tūkst. kilometrų. MRSC direktorė D. Gudzinevičienė, pasak savivaldybės administracijos direktoriaus, centrui vadovaujanti metus, darbovietės transportą ne pagal paskirtį naudojo 91 kartą, taip pat vykdama į antraeiles savo pareigas Alytaus profesinio rengimo centre. V. Jastremsko tvirtinimu, „tai - pakankami įrodymai, kad minėtos savivaldybės įstaigų vadovės vagia darbo laiką, ne pagal paskirtį naudoja transporto priemones ir degalus“. Tiek Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro (MRSC), tiek  Alytaus miesto socialinių paslaugų centro (MSPC) valdybos direktores atšaukia iš pareigų nuo vasario 5-osios. Kol bus skelbiami nauji konkursai direktoriaus pareigoms užimti, įstaigoms vadovaus laikini vadovai. MRSC direktorės D. Gudzinevičienės įgaliota atstove prisistačiusi L. Radzevičiūtė ir jai konferencijoje asistavęs buvęs miesto meras Jurgis Krasnickas patvirtino, kad medicininės reabilitacijos ir sporto centro valdybos bei savivaldybės administracijos direktoriaus sprendimai dėl minėtos direktorės atšaukimo iš pareigų bus skundžiami teisine tvarka.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė