27 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 15d.
DzūkijaAlytus
2018 Sausio 28d.
0

Alytiškis seimūnas pasivertė klounu

title

Alytuje retai koncertuojanti grupė „G&G sindikatas“ pasirodymu „Žalgirio“ arenoje Kaune sukėlė bangas įvairiose bendruomenėse.

Grupės koncerto muzikos apdovanojimuose metu buvo panaudotas scenografijos videosprendimas, kuriame šalies parlamentą valdančiųjų Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis buvo pavaizduotas kaip klounas. Šį šaržą herojus pavadino patyčiomis, o jo bendrapartietis alytiškis seimūnas Robertas Šarknickas mėgino solidarizuotis su LVŽS lyderiu ir pats pasivertė klounu.

R. Šarknickas, iki darbo Seime praktikavęs daugiausia kino, teatro režisūrą, memuarų rašymą bei aktorystę, facebook paskyroje paskelbė ironišką savo, kaip klouno, nuotrauką.

[caption id="attachment_81460" align="alignnone" width="1920"] Šalies parlamentą valdančiųjų sąjungos pirmininkas R. Karbauskis buvo pavaizduotas kaip klounas. Šį šaržą herojus pavadino patyčiomis, o jo bendrapartietis alytiškis seimūnas R. Šarknickas solidarizavosi pats pasivertęs klounu[/caption] Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės apdovanotas, jos inicijuotuose socialiniuose projektuose dalyvaujantis „G&G sindikato“ lyderis Gabrielius Liaudanskas-Svaras grupės sceninį sprendimą vadina karikatūra ir apeliuodamas demokratine teise į laisvą žodį siūlo atkreipti dėmesį į šalyje vykstantį „politinį cirką“. „#PatyčiomsNE. #LVŽS“, - teigia ir Svaro argumentų nesupranta R. Šarknickas, savo gerbėjams ir kritikams paaiškinęs, kad veidą aktualia tema nusigrimavo ir klounu tapo todėl, kad pralinksmintų „piktukus“. Pastarųjų šįkart yra daug, o dar vienas šou pasaulio atstovas, buvęs grupės „Išjunk šviesą“ vadybininkas Jurgis Gylys parašė: „Mieli kolūkiečiai ... nustokite tyčiotis iš valstybės, jos įstatymų ir piliečių!“.

Konfliktinėje situacijoje alytiškis poetas Vaclovas Matažinskas stojo ginti R. Šarknicko, tačiau ne R. Karbauskio: „Dėl Roberto neabejoju, juo tikiu, deja, tik juo, bet ne Ramūnu Karbauskiu...“.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose