16 c Alytus
Penktadienis, Liepos 19d.
DzūkijaAlytus
2018 Sausio 27d.
0

Alytaus „Senukuose“ - centras profesionalams

title

Alytaus „Senukų“ prekybos centre atidarytas „Proficentras“ – speciali erdvė, įmonėms, profesionaliems meistrams ir naujakuriams, kurioje greitai ir profesionaliai konsultuojami bei aptarnaujami didesnius kiekius perkantys klientai.

„Labai džiugu, kad pirmajam „Proficentrui“ pasirinktas Alytus, kuriame įsikūrę nemažai statybos įmonių, aptarnaujančių visą Lietuvą.  Tikiu, kad taupantys laiką  profesionalai įvertins „Proficentro” teikiamas paslaugas ir tokie centrai bus įkurti visose „Senukų“ parduotuvėse“, – sako Alytaus „Senukų” parduotuvės direktorė Enrika Kazlauskienė.

Pagrindinis „Proficentro” tikslas – padėti greičiau įsigyti reikiamų prekių profesionalams, kuriems reikia didelių statybinių medžiagų kiekių ar spręsti kompleksines statybų ir remonto problemas.

„Proficentre” dirba tik ilgamečiai patyrę „Senukų“ specialistai, pasiruošę atsakyti į visus rūpimus klausimus. Jie padės apskaičiuoti reikiamą medžiagų kiekį, sukomplektuos prekes, pasiūlys optimaliausią sprendimą. Jeigu norimų medžiagų nebus prekybos vietoje, padės jas išsirinkti iš katalogų bei suformuos specialų užsakymą. Asmeninis vadybininkas pasirūpins ir greitu likučių ar netikusių prekių gražinimu. Už pirkinius atsiskaityti bus galima čia pat – „Proficentre”. Tad atvykę į „Proficentrą“ klientai visas reikiamas paslaugas ras vienoje vietoje. Klientų patogumui „Proficentras“ įkurtas atskiroje patalpoje prie pat automobilių parkavimo aikštelės, kad nereikėtų eiti per visą prekybos centrą. Čia yra ir poilsio zona, kurioje patogu palaukti ruošiamų dokumentų ar prekių.

Užsakymą prekėms įsigyti galima pateikti ne tik asmeniškai atvykus į prekybos centrą, bet ir telefonu arba elektroniniu paštu. Tad taip dar labiau taupomas klientų laikas.

„Proficentro“ dėka su statyba ir namų remontu susijusius klausimus nuo šiol klientams išspręsti bus daug paprasčiau – čia jie ras ne tik atsakymus į rūpimus klausimus, bet ir konkrečius sprendimų pavyzdžius. Stenduose įrengtas vizualizacijas klientai gali iš arčiau apžiūrėti, pačiupinėti. Tai jiems padės geriau suvokti, kaip konkreti įranga ar medžiagos atrodys jų pačių namuose“, - pasakoja „Proficentro“ konsultantė, jau 10 metų „Senukuose“ dirbanti ir klientus konsultuojanti Milda Stankevičienė.

Specializuotame skyriuje laukiami ne tik profesionalai, bet ir gyventojai, kurie planuoja statybas ar remontą ir ketina pirkti didesnius kiekius statybinių medžiagų ar įrangos.

[gallery type="rectangular" ids="https://alytausgidas.lt/wp-content/uploads/2018/01/SAM_0009-2.jpg| „Proficentro“ atidarymo akimirkos,https://alytausgidas.lt/wp-content/uploads/2018/01/SAM_0041.jpg| „Proficentro“ atidarymo akimirkos,https://alytausgidas.lt/wp-content/uploads/2018/01/SAM_0043.jpg| „Proficentro“ atidarymo akimirkos,https://alytausgidas.lt/wp-content/uploads/2018/01/SAM_0045.jpg| „Proficentro“ atidarymo akimirkos,https://alytausgidas.lt/wp-content/uploads/2018/01/SAM_0047.jpg| „Proficentro“ atidarymo akimirkos,https://alytausgidas.lt/wp-content/uploads/2018/01/SAM_0070.jpg| „Proficentro“ atidarymo akimirkos,https://alytausgidas.lt/wp-content/uploads/2018/01/SAM_0074.jpg| „Proficentro“ atidarymo akimirkos,https://alytausgidas.lt/wp-content/uploads/2018/01/SAM_0079.jpg| „Proficentro“ atidarymo akimirkos,https://alytausgidas.lt/wp-content/uploads/2018/01/SAM_0080.jpg| „Proficentro“ atidarymo akimirkos,https://alytausgidas.lt/wp-content/uploads/2018/01/SAM_0085.jpg| „Proficentro“ atidarymo akimirkos,https://alytausgidas.lt/wp-content/uploads/2018/01/SAM_0087.jpg| „Proficentro“ atidarymo akimirkos,https://alytausgidas.lt/wp-content/uploads/2018/01/SAM_0093.jpg| „Proficentro“ atidarymo akimirkos"]

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt