20 c Alytus
Pirmadienis, Rugpjūčio 10d.
DzūkijaAlytus
2018 Sausio 22d.
0

LKL buksuojantys „dzūkai“ jėgas pasitikrins Ballų ir Karaliaus Mindaugo turnyruose

title

Povilu Čukinu, amerikiečiu Charles Callison ir Graikijos, Kipro pilietybes turinčiu Nikolaos Stylianou pasipildžiusi Alytaus „Dzūkija” priims kelis naujus iššūkius.

Sausio 23 d. „dzūkų“ laukia išvyka į Prienus, pas „Big Baller Brand“ iššūkio taurės  turnyrą rengiančius Ballus ir jų atstovaujamą „Vytautą“, o vasario 13-ąją - dar viena ne Lietuvos krepšinio lygos (LRL) standarto, o Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalio kova su „Neptūnu“ Klaipėdoje, kur vasario 18 d. ir vyks šio turnyro finalai. Su rezultatyviausiu sezono žaidėju, vidutiniškai po 13 taškų pelnydavusiu amerikiečiu Reinhardt Katin, kroatu Domagoj Samac sausį atsisveikinusi, gruodį „sudie“ Dominykui Domarkui ir latviui Andrejs Šelakovs ištarusi bei vos 8 žaidimo minutes suteikusi Dainiui Šalengai „Dzūkija“ tęs pasirodymą ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate, kur pastaruoju metu „buksuoja“ - patyrė 4 iš eilės pralaimėjimus, jų skaičių padidinusi iki 13.

Su 6 pergalėmis „dzūkai“ tarp 10 LKL komandų kol kas žengia 8-i, o artimiausias rungtynes namuose žais vasario 10-ąją su tuo pačiu „Neptūnu“, su kuriuo susitiks ir atrankinėse KMT turnyro varžybose.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Koncertas „Volare! Gražiausios visų laikų dainos“
  • Žolinė Pivašiūnuose