18 c Alytus
Antradienis, Rugpjūčio 11d.
DzūkijaAlytus
2018 Sausio 20d.
0

80-metis alytiškis Antanas - senjoras čempionas (VIDEO)

title

Savo 80-mečio kartu su 2018-ųjų pradžia sulaukęs alytiškis Antanas Ratkevičius – senjoras čempionas.

Šiemet vykusiose „Dzūkijos taurės“ trikovės varžybose, kur dalyvavo ne tik lietuviai, tačiau ir sportininkai iš Baltarusijos ir Latvijos, Antanas tapo nugalėtoju tarp veteranų, o bendroje įskaitoje tarp pusįimčio varžovų liko penktas. Ketvirtąją vietą tarp Europosj senjorų sunkiaatlečių anksčiau užėmęs A. Ratkevičius vien su tradicine štanga draugauja rečiau. Pasak 80-mečio, trauma jį privertė klasikinę štanginę išmainyti į sporto klubą. Šiame kelyje jam padėjo šiemet 30-metį minintis klubas „Margiris“, pasak senolio, ne tik paskatinęs dalyvauti trikovės varžybose, tačiau ir neretai į jas nuvežantis.

„Paslaptis – nėra jokios paslapties“, - apie savo sveikatą ir jėgą sako Antanas, alkoholį ir rūkalus į sportą išmainęs jaunystėje. Sunkiaatletis senjoras vengia  ne tik žalingų įpročių, tačiau ir riebios mėsos.

Kariuomenėje su sunkiąja atletika susipažinęs, 1-ąjį atskirį iškovojęs alytiškis turi ir darbo užsienyje patirties. Nežiūrint varginančio darbo šachtose, jis spėjo dirbti ir treniu, išauklėjo vietos čempioną.

„Kol sugebesiu, kol galesiu – sportuosiu“, - sako A. Ratkevičius, jaunimui siūlantis pradėti ne nuo didelių krūvių, apkrovų ir nepersitreniruoti, kad noras sportuoti neperdegtų.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Koncertas „Volare! Gražiausios visų laikų dainos“
  • Žolinė Pivašiūnuose