12 c Alytus
Penktadienis, Liepos 19d.
DzūkijaAlytus
2017 Gruodžio 30d.
0

Naujuosius Alytuje sutikti ne namie - nuo 5 iki 85 eurų

title

„Su kuo sutiksi tu naujus metus, su kuo į žvaigždes palydėsi senus?“, - iš dainos žodžių neišmesi, o sutikti 2018-uosius Alytuje ne namuose siūloma įvairiose vietose, kurios vienam asmeniui kainuos nuo 5 iki 85 eurų.

5 Eur

Įėjimas į naujametę „Pušį“ Vilniaus gatvėje kainuos 5 eurus. „Baras nedirbs, alkoholį ir maistą atsinešti patiems neribotai...“, - skelbia menininkų kavinė, perspėjanti ir apie veido „patikrą“.

10 Eur

Toje pačioje gatvėje gyvuojančio „Fenix“ klubo šeimininkai sako, kad naujųjų metų naktį virs „plotu“ ir susirinkusiems padės kultūringai švęsti netgi nereikalaudami pirkti iš baro, bus galima atsinešti savo. „Taurių, stiklinių bokalų, alaus buteliukais, stipraus alkoholio ar maisto nebus, todėl nešatės savo - kiek kas nori“ – savo lankytojus iš anksto instruktuoja „pasidaryk pats“ kultūrą puoselėjantis „Fenix“. Įėjimas – 10 Eur.

20 Eur

Taip pat Vilniaus g. įsikūrusi, viena naujausių viešojo maitinimo erdvių – „Dzūkų alaus restoranas“ gruodžio 31-ąją visų laukia nuo 20 val. „Pabaiga nesuplanuota“, - skelbia „dzūkai“, kurių rengiamą N-18 vakarėlį papildys diskžokėjo muzika, o patiekalus ir gėrimus bus galima rinktis iš meniu. Rezervacijos mokestis - 20 Eur.

? Eur

Ugniagesių gatvėje duris naujai atidaręs „Elite“ baras planuoja „Nauji metai (ne) namie" vakarėlį, kurio kainos nenurodo.

65 Eur

„Carpe diem“ restoranas palydėti senuosius ir pasitikti naujuosius už 65 eurus kviečia miesto centre, Rotušės aikštės pašonėje ir svečiams siūlo ruletės žaidimą, Astos Pilypaitės atliekamas dainas, virtuvės šefo pasiūlymaus, o vidurnaktį - šampano taurę ir fejerverkus.

85 Eur

Bene brangiausias naujųjų metų sutikimo pasiūlymas – prie Alytaus esančiame „Dzūkijos dvare“, kur į 85 eurus įskaičiuoti patiekalai, gėrimai, dainininko Vytauto Šiškausko koncertas ir konferansjė Giedriaus Leškevičiaus  pasirodymai. 2018-ieji - šuns metai, anksčiau tokie buvo 1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994 ir 2006-aisiais. Metų spalva - mėlyna, elementas - Žemė, spėjamos geros savybės - ištikimybė, kilnumas, garbingumas, pasišventimas, neigiamos - nerimas, pesimizmas, išsiblaškymas.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt