16 c Alytus
Sekmadienis, Spalio 20d.
DzūkijaAlytus
2017 Gruodžio 5d.
0

Perėjoje ties nepataisytu šviesoforu - sužalota moteris (VIDEO. ATNAUJINTA)

title

Po neoficialių „drago“ lenktynių, kurias nesėkmingai mėgino sustabdyti Alytaus taksi vairuotojas, Naujosios g. šviesoforai prie Putinų „Rimi“, prie arenos ir ties poliklinika dar neveikia, o antradienį dėl to kilo avarija, kurioje moteris nukentėjo perėjoje.

Pirminiais duomenimis, eismo nelaimė prie perėjos, kur nuo lapkričio 29-osios neveikia šviesoforas, įvyko po to, kai vairuotoją apakino saulė jis nepastebėjo einančios senolės bei ją partrenkė. Nukentėjusioji nesikėlė nuo gatvės grindinio, atvykę medikai ją išgabeno  į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninę. [caption id="attachment_78653" align="alignnone" width="1350"] Naujosios g. šviesoforai prie Putinų „Rimi“, prie arenos ir ties poliklinika neveikia nuo lapkričio 29-osios. Alytausgidas.lt TV nuotr.[/caption] Apie moters sveikatos būklę duomenų nėra įvykio vietoje kalbėta, kad ji patyrė sumušimus, tačiau esą automobilio greitis buvo nedidelis. Pareigūnai nustatė, kad vairuotojas buvo blaivus. Šioje perėjoje vairuotojai ir pėstieji turi būti itin atidūs, mat po to, kai gatvės lenktynių su BMW metu su „Opel“ taksi automobiliu susidūręs „Subaru" išvertė stulpą ir perėjos šviesoforą, perdegė elektros linijos, o šviesoforai neveikia.

ATNAUJINTA

Policija patikslino, kad gruodžio 5 d. apie 9 val. 55 min. Alytuje, Naujoji g., važiuojamojoje kelio dalyje, reguliuojamoje šviesoforu (šviesoforas neveikė), automobilis „Opel Zafira“, vairuojamas blaivaus vyro (g. 1948 m.), pėsčiųjų perėjoje partrenkė pilietę (g. 1943 m.). Nukentėjusioji dėl dubens kaulų lūžio buvo paguldyta į Alytaus ligoninę. https://www.youtube.com/watch?v=_S5gGcVyG0M

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt