0 c Alytus
Sekmadienis, Balandžio 5d.
DzūkijaAlytus
2017 Lapkričio 29d.
0

Alytaus savanorių atstovaujama Lietuvos rinktinė startavo NATO krepšinio turnyre (ATNAUJINTA. PAPILDYTA. VIDEO)

title

Lietuvos krepšininkai dalyvauja NATO šalių varžybose. Aukščiausioje sąjungininkų pajėgų Europoje vadavietėje (SHAPE) Belgijoje vykstančiame turnyre šalies kariuomenės rinktinei atstovauja net 7 kariškiai iš Dzūkijos sostinės.

Komandą treniruoja Mindaugas Jaruševičius, rinktinės vadovas - Ernestas Naujokas, žaidėjai - Antanas Sakavickas jaunesnysis, Rimvydas Sasnauskas, Radvydas Sebecka, Mindaugas Sušinskas ir Martynas Valaitis. Visi jie – KASP Dainavos apygardos I rinktinės komanda, šiemet tapusi Lietuvos kariuomenės čempione ir Alytaus miesto krepšinio lygos nugalėtoja. Lietuvos atstovai pirmose rungtynėse nepasigailėjo Belgijos, šią sutriuškindami rezultatu 100:54. Susitikimą su Prancūzija lietuviai pralaimėjo vieno taško skirtumu - 77:78. „Turėjom šansą laimėti. Paskutinę ataką metėm laisvi su sirena, tačiau nepataikėm”, - pralaimėjimo priežastis vardijo M. Jaruševičius. Lietuvos kariuomenės krepšininkių Belgijoje dar laukia susitikimas su SHAPE rinktine, o pergalės atveju - pusfinalis, kuriame, matyt, teks susitikti su JAV rinktine. Pastaroji sutriuškino Kanadą ir Angliją, tačiau atvejų, kai Lietuvos kariškiai metą iššūkį nugali amerikiečiu anksčiau yra buvę. Pernai lietuviai JAV nusileido tik finale, o užpernai tapo čempionais. Iš viso oficialiose NATO kariškių krepšinio varžybose rungiasi 10 rinktinių - be Lietuvos - iš Anglijos, Belgijos, JAV, Kanados ir Prancūzijos, taip pat - Italijos, Kanados, Latvijos, Olandijos bei SHAPE.

ATNAUJINTA

SHAPE rinktinę Lietuva nugalėjo rezultatu 73:35.

PAPILDYTA

M. Jaruševičiaus treniruojama ir dar 6 alytiškių atstovaujama Lietuvos kariškių krepšinio rinktinė Belgijoje vykstančiame tarptautiniame NATO šalių turnyre SHAPE taurei laimėti pusfinalyje susitiko su visus varžovus (Kanadą - 92:45, Angliją - 115:27) iki šiol šlavusia JAV rinktine. Lietuviai amerikiečiams kovą davė du kėlinius (21:22; 25:26), trečią laimėjo 21:16, tačiau paskutinį nusileido 11:22 ir bilietą į didįjį finalą pralaimėjo rezultatu 78:86. Mažajame finale Lietuva susitiks su Kanada. Lietuvos kariuomenės​ rinktinė Belgijoje vykusiame NATO šalių SHAPE turnyre, jo mažajame finale, 85:72 nugalėjo Kanadą ir iškovojo bronzos medalius.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt