15 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 17d.
DzūkijaAlytus
2017 Lapkričio 30d.
0

Alytuje susidūrė dešinvairis „Subaru“ ir taksi (ATNAUJINTA. PAPILDYTA. 2 VIDEO)

title

Trečiadienio vakarą apie Alytuje, Naujojoje gatvėje, įvyko avarija, kurios metu susidūrė automobilis „Subaru“ ir taksi automobilis „Opel“.

Įvykio liudininkų teigimu, taksi automobilio vairuotojas iš Naujosios gatvės suko į Ūdrijos gatvę ir tuo metu į jį trenkėsi pagrindine gatve važiavęs automobilis „Subaru“ su angliškais numeriais. Po susidūrimo „Subaru“ dar trenkėsi ir į šviesoforą.

ATNAUJINTA

Pirminiais duomenimis, įvykio metu nukentėjo automobiliu „Subaru“ vykę du keleiviai, kurie išvežti į ligoninę.

PAPILDYTA

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalui patvirtino šviesoforą tvarkančios įmonės „Ordo“ atstovas, eismo įvykio metu ne tik nukirstas šviesoforas, tačiau  ir patempti požeminiai kabeliai, sudegė, apdegė arba apgadinta ir kita technika dėl kurios neveikia šviesoforai ne tik prie Putinų „Rimi“, tačiau ir Naujosios, Raudonkalnio ir Žuvinto gatvės sankryžoje prie Alytaus arenos. Eismo įvykio metu nukentėjusios taksi įmonės „Alytus veža“ vairuotojo Gintaro Grečno teigimu, jo vairuojama „Opel Zaphira“ į avariją pateko dėl to, kad „Subaru“ nuo kalnelio ties  „Maxima“ parduotuvės atskuodė lenktyniniu greičiu. Apie 20 metų vairuotojo stažą turintis taksistas dar mėgino išvengti avarijos, tačiau „Subaru“ lenktyniavo su BMW ir lėkė per 150 km/h, gal net 200 km/h greičiu, todėl eismo įvykis tapo neišvengiamu. Liudininkų teigimu, po nelegalaus „drago“, Naujojoje gatvėje vykusio tarp „Maxima“ ir „Rimi“ parduotuvių, BMW pasišalino. „Subaru“ angliškais numeriais, pasak alytiškių,  tądien „gazavo“ ne vienoje Alytaus miesto vietoje. https://www.youtube.com/watch?v=_S5gGcVyG0M    

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt