12 c Alytus
Penktadienis, Liepos 19d.
DzūkijaAlytus
2017 Lapkričio 21d.
0

AKKC vadovaus Eglė Patinskaitė-Žiuraitienė (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

title

Alytaus kultūros ir komunikacijos centrui (AKKC) vadovaus moteris. Direktoriaus konkursą laimėjo Eglė Patinskaitė-Žiuraitienė.

AKKC vadovo konkursas buvo paskelbtas po to, kai įstaigos įkūrėjas ir ilgametis direktorius Vidas Simanauskas pasitraukė iš užimamų pareigų po to, kai apie galimus vidaus pažeidimus AKKC prakalbo tuometė V. Simanausko pavaduotoja Daiva Andruškevičienė.

ATNAUJINTA

E. Patinskaitė-Žiuraitienė (g. 1979 m.) nuo 2013 m. gruodžio vadovavo Babtų (Kauno r.) kultūros centrui, anksčiau studijavo teatro edukologiją Lietuvos edukologijos universitete bei chorinį dirigavimą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, čia 2004 m. įgijo choro dirigento bakalauro diplomą. Naujoji AKKC vadovė per savo karjerą yra buvusi ir laikinoji Kauno r. Linksmakalnio kultūros centro direktorė, dirbusi Alytaus r. Daugų technologijos ir verslo mokyklos muzikos mokytoja bei papildomo ugdymo organizatore. E. Patinskaitė-Žiuraitienė - Alytaus Vidzgirio (buv. 8-osios) mokyklos abiturientė.

PAPILDYTA

AKKC vadovo konkurse nugalėtoja tapusi moteris nebuvo vienintelė kandidatė. Į direktoriaus vietą taip pat pretendavo keli Alytaus kultūrininkai iš biudžetinių ir nevyriausybinių organizacijų. Vienas iš trijų kandidatų konkurse nepasirodė. E. Patinskaitė – Žiuraitienė kalba gimta lietuvių kalba, angliškai ir rusiškai. Naujoji direktorė - aktyvi kultūrininkė (mišraus choro „Kamertonas" narė, Lietuvos nacionalinio kultūros centro jungtinio vadovų choro narė) ir aktyvaus gyvenimo būdo, sporto šalininkė (Kauno šuolininkų į vandenį klubo „Salto" narė, giluminio nardymo entuziastė, turinti patyrusio naro pažymėjimą), turi 17-os metų vairavimo patirtį.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt