20 c Alytus
Antradienis, Rugpjūčio 11d.
DzūkijaAlytus
2017 Lapkričio 2d.
0

Nacionalinio dramos teatro premjera – ir Alytaus gimnazijos koridoriuose

title

Lapkritį Alytuje bus rodomas Lietuvos nacionalinio dramos teatro (LNDT) spektaklis #Beskambučio. Šis spektaklis vyksta išskirtinai tik mokyklose, ne teatro scenoje.

Veiksmas rutuliojasi mokyklos koridoriuose, prie direktoriaus kabineto ir galiausiai – mokyklos sporto salėje. Aktoriai, pakvietę žiūrovus keliauti po mokyklą, dalinsis ir asmeninėmis istorijomis, o galiausiai visi atsidūrę finalinėje vietoje spręs svarbiausią spektaklio klausimą – ar išjungti skambutį. „Mokyklos problemos persiduoda ir į kitas sritis: į darbovietes, į visą visuomenę, kartu ir į teatrą. Darbdavys tampa skambučio metafora. Kol darbdavys ant mūsų nerėkia, iniciatyvos nerodome, o jeigu rėkia, suprantame, kad mums reikia kažką daryti. Savo pagrindine užduotimi ir laikau šių temų junginį. Mes kalbėsime apie tai, kas mums, aktoriams rūpi, bet spektaklį apvilksime mokyklos rūbu, mokyklos „forma“, – sako spektaklio režisierius Paulius Tamolė, tvirtinantis, kad spektaklis pagal Augusto Sireikio pjesę turėtų būti įdomus ir visiems suaugusiems, ne tik mokiniams.

LNDT spektaklio #Beskambučio premjera Vilniuje vyks Salomėjos Nėries gimnazijoje, o Alytuje lapkričio 22 d. 18 val. bus rodoma Šv. Benedikto gimnazijoje.

#Beskambučio spektaklio dailininkė – Lauryna Liepaitė, kompozitorė – Agnė Matulevičiūtė, aktoriai:  Diana Anevičiūtė, Povilas Budrys, Jolanta Dapkūnaitė, Laurynas Jurgelis, Jurga Kalvaitytė, Justina Nemanytė, Kamilė Petruškevičiūtė, Augustė Pociūtė, Gediminas Rimeika, Oskar Vygonovski ir Arūnas Vozbutas. 

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Koncertas „Volare! Gražiausios visų laikų dainos“
  • Žolinė Pivašiūnuose