-4 c Alytus
Ketvirtadienis, Sausio 1d.
DzūkijaAlytus
2017 Spalio 9d.
0

Kaktomuša susidaužus BMW ir VW, pastarojo vairuotoja ir keleiviai - sužaloti (NUOTRAUKOS)

title

Kelyje Alytus-Simnas-Kalvarija dėl nepasirinkto saugaus greičio automobilis „BMW 320“, vairuojamas blaivaus vyro (g. 1997 m.) išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kaktomuša susidūrė su automobiliu „VW Passat“, vairuojamu moters (g. 1994 m.).

Įvykio metu, kuris nutiko sekmadienio popietę, buvo sužaloti automobilio „VW Passat“ vairuotoja ir keleiviai. Vairuotojai (g. 1994 m.) nustatytas dešinio klubo sumušimas, išleista gydytis į namus. Keleiviui (g. 1991 m.) diagnozuotas kaklo sumušimas, moteriai (g. 1968 m.) - dešinio dilbio ir dešinės blauzdos sumušimai, dešinės šlaunies poodinė kraujosruva, ji išleista gydytis į namus. Dar vienam vyrui (g. 1942 m.) nustatytas dešinės pusės krūtinės sumušimas, o neblaivus (2.35 prom. alkoholio) vyras (g. 1968 m.) patyrė daugybinius šonkaulių lūžius, galvoje aptikta kirsta žaizda, dėl to jis paguldytas į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninę.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Paramos koncertas
  • Užgavėnės Tarzanijoje 2019
  • Lietuvos aerobinės gimnastikos Nacionalinės lygos čempionatas ir 2019 m. Atviras Alytaus miesto aerobinės gimnastikos čempionatas ASRC taurei laimėti