12 c Alytus
Penktadienis, Liepos 19d.
DzūkijaAlytus
2017 Spalio 5d.
0

Nemunaičio stovykla nuo šių metų - ir rudenį

title

„Rudens stovykla“, - tokią, nelaukdami kitos vasaros, nusprendė surengti „Nemunaičio stovykla“ ir šiai organizacijai pastaraisiais metais vadovaujanti Irena Motuzienė.

Pirmosios rudens stovyklos tema - „Mes esame draugai - tu ir aš“, o spalio 30 - lapkričio 3 dienomis į Alytaus rajone bene geriausiai žinomą Nemunaičio stovyklą kviečiami vaikai nuo 7 iki 17 metų. Per mokinių rudens atostogas Nemunaičio stovykloje ir buvusioje Nemunaičio mokykloje vaikai ir jaunimas galės ne tik pailsėti, tačiau ir dalyvauti kūrybinėse, sportinėse veiklose bei kituose smagiuose užsiėmimuose.

Rudens stovyklos dalyvių laukia iš vasarų gerai pažįstami dainų ir šokių vakarai, meninės dirbtuvės, taip pat meno kūriniai iš gamtos objektų, dekupažo pamokėlės ir edukacinė žvakių liejimo programa.

Sportuojantys save išmėgins krepšinyje, tinklinyje, linksmose estafetėse, žygiuose ir judriuosiuose žaidimuose. O kur dar Nemunaičio rudens stovyklos vakaro programos, lobio paieškos, diskoteka, orientaciniai ir naktiniai žaidimai, viktorinos, protmūšiai ir kitos pašėlusios pramogos. „Nemunaičio stovykla vasarą - puikus būdas atsitraukti nuo televizoriaus, telefono, kompiuterio ekrano ar betikslio slampinėjimo iš kampo į kampą. Nuo šiol tai įmanoma ir rudenį“, - būsimus stovyklautojus, jų tėvelius ir globėjus ragina I. Motuzienė, su stovyklos pagalbininkais garantuojanti, kad nuobodulys Nemunaityje nelabai įmanomas.

Registracija – ČIA, el.p. [email protected] arba tel. 8 687 93718. Yra ir kelialapių su nuolaida, jie dalinai remiami Švietimo mainų paramos fondo kartu su LR Švietimo ministerija pagal projekto „Tobulėk. Auk. Pažink. Kurk“ finansuojamą programą".


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt