13 c Alytus
Penktadienis, Spalio 18d.
DzūkijaAlytus
2017 Birželio 18d.
0

Alytuje be elektros teko verstis ir prekybos centrams (ATNAUJINTA)

title

Sekmadienio popietę dalis Alytaus miesto gyventojų liko be elektros. Be jos turėjo verstis ir keli prekybos centrai.

Vienam prekybos centrų Alytuje elektros tiekėjai žadėjo, kad tai truks apie 3 valandas. Per šį laiką butų aptirpę ledai ir kiti šaldyti produktai. „Laimei, sutvarkė greičiau, kadangi be elektros negalėjo dirbti kasos, užsidarę buvome valandą“, - sakė pardavėja. Kitame prekybos centre pirkėjams buvo pranešta, kad „parduotuvė dirbs po 5 minučių“, deja, pasak skaitytojų, po to pardavėjai informavo, kad privalu palikti prekes, nes parduotuvė uždaroma. Alytausgidas.lt skaitytojų žiniomis, elektros taip pat nebuvo Aukštakalnio, Jurgiškių gatvėse, dalyje Likiškėlių ir Statybininkų g. bei dar keliose gayvėse Vidzgirio ir Likiškėlių mikrorajonuose. Kai kuriuos alytiškius buvo pasiekusi elektros tiekėjų MMS žinutė, kad dėl įvykusio gedimo jo šalinimas truks iki 17.31 val. Daugelyje vietų elektros tiekimas Alytuje sekmadienį buvo atstatytas per valandą. Oficialiai situacijos Alytuje elektros tiekėjai kol kas nekomentuoja, tačiau panašius įvykius Lietuvoje jie aiškina įtampos kryčiais „Litgrid“ perdavimo linijose.

ATNAUJINTA

Kaip Alytausgidas.lt informavo bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) komunikacijos skyriaus vadovas Martynas Burba, gedimas Alytuje sekmadienį 14.56 val. buvo užfiksuotas transformatorinėje. Elektros tiekimas buvo atnaujintas 15.35 val. ESO klientų atsiprašo dėl patirtų nepatogumų.

[caption id="attachment_71422" align="alignnone" width="696"] „Laimei, sutvarkė greičiau, kadangi be elektros negalėjo dirbti kasos, užsidarę buvome valandą“, - sakė prekybos centro pardavėja. Alytausgidas.lt nuotr.[/caption]  

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Grupės DAR  koncertas Alytuje