13 c Alytus
Penktadienis, Spalio 18d.
DzūkijaAlytus
2017 Kovo 7d.
0

Alytaus miesto centrą vėl valdė tamsa (NUOTRAUKOS. ATNAUJINTA)

title

Kovo 6-ąją minėjome Rožės vardadienį. Nors Alytus yra vadinamas baltosios rožės miestu, minėtą dieną pasitikome ne itin šventiškai.

Miesto centrą vėl buvo užvaldžiusi tamsa. Neveikė gatvių apšvietimas. Alytausgidas.lt apie tai informavo savo facebook paskyroje. „Reaguojant į pranešimą buvo iškviesti apšvietimo tinklus prižiūrinčios bendrovės darbuotojai“, - į situaciją operatyviai sureagavo Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Jastremskas. Administracijos direktorius patvirtino, kad yra informuotas, jog gedimas pašalintas, o miesto centro apšvietimas vėl veikia. Tai buvo ne pirmas toks mūsų portalo pranešimas – Alytaus miesto centre šviesa buvo dingusi ir anksčiau. Tai pastebėjo ir miesto savivaldybės administracijos direktorius. „Kadangi praėjusį kartą bendrovės vadovas deklaravo, kad problema išspręsta, jį kviečiame į savivaldybės administraciją pasiaiškinti“, - pranešė V. Jastremskas.

ATNAUJINTA

Savivaldybės miesto ūkio skyriaus specialistai buvo susitikę su Alytaus miesto gatvių apšvietimą prižiūrinčios bendrovės „Ordo“ direktoriumi Alvydu Aleksoniu. Jam buvo pareikštos pastabos dėl miesto centre dingusio apšvietimo bei dėl ne pirmą kartą pasikartojančios problemos. Pasak A. Aleksonio, apšvietimas miesto centre buvo dingęs dėl Užuolankos gatvėje įvykusio gedimo - dėl sušlapusių požeminių kabelių. „Ordo“ atstovas pažadėjo tikrinti visą tinklą ir vykdyti intensyvesnius stebėjimus, budėjimus ten, kur kyla problemų.

Gyventojai, pastebėję gatvių apšvietimo problemas, gali iškart apie tai pranešti budinčiam miesto elektrikui – tel. 8 652 10590.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Grupės DAR  koncertas Alytuje