7148a2d3

Mineralinio vandens buteliai lengvėja

Kulinarinis gidasrugp. 19 2020, 10:42

„Lengvesni buteliukai – lengvesnė sąžinė mums bei lengvesnis miegas mūsų vaikams ir vaikaičiams“, - teigia Druskininkuose gaminamo mineralinio vandens įmonės atstovai.

Plastiko medžiaga yra ypatingai lėtai, nuo 5 iki 100 metų.
Druskininkiečiai surado ir įgyvendino techninius sprendimus, leidžiančius vandenį pilstyti į žymiai plonesnius buteliukus.
2020 metais buvo įdiegta ir pradėta naudoti nauja vandens gamybinė įranga. Gėrimams pilstyti naudojami buteliukai įmonėje – jau 100 proc. perdirbami,  šalia perdirbimo taip pat siekiama sumažinti plastiko kiekio suvartojimą.
Šiuo metu natūralaus mineralinio vandens pusantro litro talpos buteliai jau yra palengvėję vidutiniškai 15,5 proc. Toks sprendimas gali sumažinti plastiko kiekį buteliuose iki 100 tūkst. kilogramų per metus.
 
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading