Tartu (Estija) vykusias finalo ketverto kovas alytiškės pradėjo pergale 3:1 pusfinalyje prieš Aleksandro Stulginskio universiteto komandą. Finale auklėtinės kovojo su šeimininkėmis, Tartu universiteto „Eden“ tinklininkėmis. Pirmąjį setą 25:21 laimėjo estės, antrajį 25:20 – alytiškės, trečiajį 25:21 – vėl šeimininkės, o ketvirtąjį 25:23 – Tartu universiteto atstovės. Aukso likimą lėmė penktasis setas, jį 15:11 laimėjo šeimininkės ir triumfavo savo arenoje.<span style="display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;" data-mce-type="bookmark" class="mce_SELRES_start"></span> „Tikiuosi vėl susitikti kitų metų finale“, - po pralaimėjimo finale optimizmo neprarado treneris K. Pačėsas. Jo auklėtinės, legionierės iš Baltarusijos (12 taškų finale ir 11 pusfinalyje) ir (22 tašk. finale ir 21 pusfinalyje), pateko į Baltijos lygos finalo ketverto geriausiųjų žaidėjų rinktinę. [caption id="attachment_84238" align="alignnone" width="1355"] Baltijos lygos vicečempionių treneris K. Pačėsas[/caption] Alytui 17 taškų finale surinko (pusfinalyje - 10), 14 - (pusfinalyje – 18). Be minėtų sportininkių Dzūkijos sostinės komandai sidabriniame susitikime atstovavo baltarusė makedonietė ir baltarusė [caption id="attachment_84240" align="alignnone" width="1368"]
Alytaus tinklinio komandos legionierės iš Baltarusijos (nuotraukoje - dvi pirmos iš kairės), pateko į Baltijos lygos finalo ketverto geriausiųjų žaidėjų rinktinę[/caption] Alytaus komandos sudėtyje Baltijos lygos čempionate šiame sezone taip pat buvo registruotos ir Baltijos bronzą laimėjo Kauno A. Stulginskio universiteto komanda, mažajame finale 3:0 nugalėjusi Talino (Estija) universitetą „Tradehouse”.