Už sukurtą motinos vaidmenį spektaklyje „(Ne)vaikų žaidimai“, lapiuko personažą „Mažajame prince“ bei Lizę Svyni spektaklyje „Filadelfija, štai ir aš!“ skulptoriaus Mindaugo Jakučionio darbas įteiktas aktorei Antrasis apdovanojimas už metų indėlį į teatro kasdienį gyvenimą iškeliavo į direktorės pavaduotojo rankas. „Jei teatre būtų skubios pagalbos telefonas 112, į jo skambučius atsilieptų Tomas“, - kalbėjo
Alytaus miesto teatro direktorė , teikdama šį apdovanojimą. Teatras visada gyvas, čia gimsta netikėti dalykai, atskleidžiamos paslaptys, kuriami stebuklai. Tad, ir apdovanojimų vakarą teatro scenoje netikėtumu tapo trečio „Teatrakmenio“ įteikimas. Iki paskutinės akimirkos saugota paslaptis buvo atskleista. Šiais metais dar vienas „Teatrakmenis“ įteiktas aktorei, Alytaus miesto teatro direktorei I. Pilvelytei už visą kartu su Alytaus miesto teatru nueitą kelią, jį kuriant, puoselėjant, saugant, prisiimant atsakomybę ir auginant. Tradicija, kai teatro dienos proga geriausiems teatro darbuotojams už metų nuopelnus įteikiami „Teatrakmeniai“ gyvuoja jau trejus metus. Vienas iškeliauja į meno skyriaus, kitas - į kitų teatro darbuotojų rankas. Šių metų laureatai papildė „Teatrakmenių“ savininkų būrį: 2016 m. skulptoriaus Manto Kazakevičiaus sukurti darbai buvo įteikti aktoriui, režisieriui ir šviesų operatoriui . 2017 m. skulptoriaus Audriaus Janušonio autoriniai kūriniai įteikti režisierei ir aktorių trupės vadovei bei tuometinei Alytaus teatro direktorės pavaduotojai Jaukią ir šiltą apdovanojimų ceremoniją pratęsė su poezijos ir muzikos vakaras „Jausmų džiazas“.
![]()
Teatro direktoriaus pavaduotojas T. Kunčinas
![]()
Apdovanojimo nesitikėjusi teatro direktorė jį atsiimdama negalėjo sulaikyti džiaugsmo ašarų
![]()
E. Jackaitė su V. Labučiu