alytausgidas img 01361

Statybininkų gatvės daugiabučio gyventojus „gąsdino“ ugniagesiai

Alytusrugp. 22 2011, 18:10
Pirmadienio vakarą ugniagesiai gelbėtojai ne juokais išgąsdino Statybininkų gatvės vieno daugiabučio gyventojus. Prie namo atlėkė dvi gaisrinės mašinos, o du ugniagesiai keltuvu pakilo iki 8 aukšto balkono.
Nors įvykio „liudininkai" garsiai svarstė apie sprogusias dujas, kiti tvirtino matę ir ugnies liežuvius, tai tebuvo tik užstrigusi durų spyna...
Dėkojame skaitytojui Matui už informaciją.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading