alytausgidas 201108190461

„Čia pora plastmasių reikia pakeist“...

Alytusrugp. 22 2011, 20:04
Tokios avarijėlės, kokia pirmadienį, darbo pabaigos valandomis, įvyko S. Dariaus ir S. Girėno ir Savanorių gatvių sankryžoje, dažniausia nepatenka į kriminalinę kroniką. Ir laimei - motorolerio vairuotojas, daužęsis į iš šalutinio kelio įvažiavusį automobilį, jau po akimirksnio atsikėlė ir pasitraukė į pakelę. Žaibo greitumu prie jo prisistatė vairuotojas. Pirmiausia jis pasidomėjo motorolerininko sveikata, paklausė, ar viskas gerai. Pagirtina.
Stebina ne tai, kad nebuvo kviečiama policija - juk tikrai nedidelė avarija. Keista, tai, kad užuot stengiantis „užglostyti“ eismo įvykį, iškart nebuvo kviečiama greitoji pagalba. „Čia pora plastmasių motoroleriui reikia pakeist“, - telefonu pagalbininkams kalbėjo BMW vairuotojas. O jeigu pora pirštų ar šonkaulių po ratais kritusiam jaunuoliui lūžę..? Ką tuomet reiktų keist? Jei dar ne vėlu - tokių vairuotojų mąstymą!
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading